Stránka 1 z 2

Červnové RoboDoupě bude 20. června

Napsal: 31 kvě 2026, 14:36
od Dex
Zdravím,

nakonec jsme se rozhodli uspořádat ještě jedno RoboDoupě před obvyklou letní pauzou ;)

https://robodoupe.cz/2026/cervnove-robodoupe-bude-20-6/

Pizza k obědu tentokrát nebude, ale místo ní dojde po přednášce k aktivaci grilovacího zařízení. Co si kdo donesete, to si opečete :D

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Napsal: 31 kvě 2026, 21:36
od fulda
Tak kombinace programu zní, jako že se bude experimentovat se 3D tištěnýma špekáčkama. To si nenechám ujít.

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Napsal: 31 kvě 2026, 21:58
od nostalcomp
Dex píše: 31 kvě 2026, 14:36nakonec jsme se rozhodli uspořádat ještě jedno RoboDoupě před obvyklou letní pauzou
Sakra, nedělej nám tyhle efekty, když to nečekáme :)

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Napsal: 31 kvě 2026, 22:16
od Dex
My to taky nečekali, ale tak nějak to vzniklo no 😇

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Napsal: 01 čer 2026, 09:13
od McBig
Tahle odpověď se mi fakt líbí:
nic si nepřinesu, ale budu loudit
a měl sem hodně nutkání na ní kliknout :twisted: :lol:

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Napsal: 01 čer 2026, 09:51
od maxipes
Budete testovat i senzory kouře na fakultě?

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Napsal: 01 čer 2026, 09:53
od Dex
maxipes píše: 01 čer 2026, 09:51 Budete testovat i senzory kouře na fakultě?
Nebudeme, aparát bude umístěn vně objektu ;)

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Napsal: 01 čer 2026, 10:20
od fulda
Jaká je povolená zbytková radioaktivita v použitém topivu?
Já jen, že minule se to trochu zvrtlo.

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Napsal: 01 čer 2026, 10:32
od Dex
fulda píše: 01 čer 2026, 10:20 Jaká je povolená zbytková radioaktivita v použitém topivu?
Já jen, že minule se to trochu zvrtlo.
Topivo nenoste, to si pohlídáme :lol:

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Napsal: 01 čer 2026, 12:12
od fulda
Dex píše: 01 čer 2026, 10:32
fulda píše: 01 čer 2026, 10:20 Jaká je povolená zbytková radioaktivita v použitém topivu?
Já jen, že minule se to trochu zvrtlo.
Topivo nenoste, to si pohlídáme :lol:
Ani úplně malinkej palivovej článek?