Červnové RoboDoupě bude 20. června
Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června
Jak to děláte že je robodoupě vždycky v ten víkend na který už mám program? Koukáte se mi do kalendáře?
Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června
My nesmíme ani naznačovat...cube píše: 01 čer 2026, 12:12 Jak to děláte že je robodoupě vždycky v ten víkend na který už mám program? Koukáte se mi do kalendáře?
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
robodoupe.cz
Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června
Tak šacovat Vás nebudu i když možná...
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
robodoupe.cz