Červnové RoboDoupě bude 20. června

Grilovací otázka

super, něco si přinesu
5
100%
nemám rád grilování
0
Žádná hlasování
nic si nepřinesu, ale budu loudit
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 5

Uživatelský avatar
cube
Příspěvky: 20
Registrován: 20 úno 2023, 15:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Příspěvek od cube »

Jak to děláte že je robodoupě vždycky v ten víkend na který už mám program? Koukáte se mi do kalendáře?
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1660
Registrován: 16 úno 2013, 13:26

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Příspěvek od Dex »

cube píše: 01 čer 2026, 12:12 Jak to děláte že je robodoupě vždycky v ten víkend na který už mám program? Koukáte se mi do kalendáře?
My nesmíme ani naznačovat...
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1660
Registrován: 16 úno 2013, 13:26

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Příspěvek od Dex »

fulda píše: 01 čer 2026, 12:12
Dex píše: 01 čer 2026, 10:32
fulda píše: 01 čer 2026, 10:20 Jaká je povolená zbytková radioaktivita v použitém topivu?
Já jen, že minule se to trochu zvrtlo.
Topivo nenoste, to si pohlídáme :lol:
Ani úplně malinkej palivovej článek?
Tak šacovat Vás nebudu i když možná... :lol:
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Odpovědět