Stránka 1 z 1

Z Titulního baneru zmizela ikona robota.

Napsal: 16 bře 2026, 15:01
od petr-kubac
Dovoluji si upozornit, že ikona robota v titulu zmizela a místo ní je patrně implicitní obrázek "phpBB forum software"
Ne že by to byla nějaká hrozivá chyba, ale ten robot mi byl jaxi bližší.

Re: Z Titulního baneru zmizela ikona robota.

Napsal: 16 bře 2026, 15:19
od fulda
Robota mám, ale ty píšeš trochu předčasně. Tady je teprve 15:19
... a koukám, že já taky
Screenshot 2026-03-16 151623.png

Re: Z Titulního baneru zmizela ikona robota.

Napsal: 16 bře 2026, 15:31
od Dex
Stačí Ctrl+F5 a robot zmizí :D

Proběhl upgrade fóra a jako obvykle to rozbilo pár věcí, které postupně opravíme.

Pokud jde o čas tak pozor na to co máte v uživatelském profilu, protože to má přednost před globálním nastavením.

Re: Z Titulního baneru zmizela ikona robota.

Napsal: 16 bře 2026, 16:11
od fulda
Dex píše: 16 bře 2026, 15:31 Stačí Ctrl+F5 a robot zmizí :D
Já ho zmizet nechci :)
Dex píše: 16 bře 2026, 15:31 Pokud jde o čas tak pozor na to co máte v uživatelském profilu, protože to má přednost před globálním nastavením.
Spíš mám pocit, že má nějaký duševní problém s DST. Teď mám v profilu Europe/Praha, tak jsem zvědav, co to udělá za měsíc.

Re: Z Titulního baneru zmizela ikona robota.

Napsal: 16 bře 2026, 17:33
od Dex
Robot už je zpátky 😎

Já mám v profilu taky "Praha" a nepamatuju se, že by s tím byl nějaký problém.