Napadlo mne ještě použít kleštinu. Pouze nevím jak ji upevnit do otvoru velkého kola. Zatím čínské ozubené kolo používám jako těžítko.
Mám ze starý knihovny udělanou vitrinu s čínskými produkty. Říkám tomu "Muzeum úspěchů čínského lidu". Je tam například nový klešťový měřák proudu, který neměří, dále montážní LED lampa, která po 72 hodinách svícení vyrazila domovní pojistky a vybuchla (je neopravitelná, nerozebiratelná), dále 4-kanálové dálkové ovládání, které se porouchalo po 3 hodinách provozu (odešel mikropočítač). Také zásuvkový měřák spotřeby, též odešlý po několika hodinách provozu. Brzy ve vitrině přibudou čínská ozubená kola.