Červnové RoboDoupě bude 20. června

Grilovací otázka

super, něco si přinesu
5
100%
nemám rád grilování
0
Žádná hlasování
nic si nepřinesu, ale budu loudit
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 5

Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1660
Registrován: 16 úno 2013, 13:26

Červnové RoboDoupě bude 20. června

Příspěvek od Dex »

Zdravím,

nakonec jsme se rozhodli uspořádat ještě jedno RoboDoupě před obvyklou letní pauzou ;)

https://robodoupe.cz/2026/cervnove-robodoupe-bude-20-6/

Pizza k obědu tentokrát nebude, ale místo ní dojde po přednášce k aktivaci grilovacího zařízení. Co si kdo donesete, to si opečete :D
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1548
Registrován: 04 led 2016, 16:18

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Příspěvek od fulda »

Tak kombinace programu zní, jako že se bude experimentovat se 3D tištěnýma špekáčkama. To si nenechám ujít.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
nostalcomp
Příspěvky: 64
Registrován: 24 říj 2023, 18:45

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Příspěvek od nostalcomp »

Dex píše: 31 kvě 2026, 14:36nakonec jsme se rozhodli uspořádat ještě jedno RoboDoupě před obvyklou letní pauzou
Sakra, nedělej nám tyhle efekty, když to nečekáme :)
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1660
Registrován: 16 úno 2013, 13:26

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Příspěvek od Dex »

My to taky nečekali, ale tak nějak to vzniklo no 😇
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Uživatelský avatar
McBig
Příspěvky: 13
Registrován: 07 bře 2013, 10:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Příspěvek od McBig »

Tahle odpověď se mi fakt líbí:
nic si nepřinesu, ale budu loudit
a měl sem hodně nutkání na ní kliknout :twisted: :lol:
maxipes
Příspěvky: 14
Registrován: 04 úno 2026, 16:53

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Příspěvek od maxipes »

Budete testovat i senzory kouře na fakultě?
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1660
Registrován: 16 úno 2013, 13:26

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Příspěvek od Dex »

maxipes píše: 01 čer 2026, 09:51 Budete testovat i senzory kouře na fakultě?
Nebudeme, aparát bude umístěn vně objektu ;)
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1548
Registrován: 04 led 2016, 16:18

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Příspěvek od fulda »

Jaká je povolená zbytková radioaktivita v použitém topivu?
Já jen, že minule se to trochu zvrtlo.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1660
Registrován: 16 úno 2013, 13:26

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Příspěvek od Dex »

fulda píše: 01 čer 2026, 10:20 Jaká je povolená zbytková radioaktivita v použitém topivu?
Já jen, že minule se to trochu zvrtlo.
Topivo nenoste, to si pohlídáme :lol:
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1548
Registrován: 04 led 2016, 16:18

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Příspěvek od fulda »

Dex píše: 01 čer 2026, 10:32
fulda píše: 01 čer 2026, 10:20 Jaká je povolená zbytková radioaktivita v použitém topivu?
Já jen, že minule se to trochu zvrtlo.
Topivo nenoste, to si pohlídáme :lol:
Ani úplně malinkej palivovej článek?
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Odpovědět