Manifest adminů aneb proč to vlastně děláme?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1544
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Manifest adminů aneb proč to vlastně děláme?

Příspěvek od Dex »

Manifest adminů, aneb proč to vlastně děláme?

Proč?
Když před téměř dvěma lety přestal vycházet časopis Robot Revue, spustili jsme jako malou náhradu webové stránky RoboDoupě (http://www.robodoupe.cz). Po časopisu zbylo jen diskusní fórum, které ale před dvěma týdny náhle přestalo fungovat. Proč se tak stalo, netušíme. Stalo se a vše je zatím obestřeno partyzánským mlčením :)

Spouštíme toto fórum, protože si myslíme, že by byla škoda hodit všechnu dosavadní práci, vykonanou při propagaci robotiky, za hlavu. Bohužel, v současné době neexistuje možnost přesunutí příspěvků či uživatelských účtů z fóra Robot Revue, budete se tedy muset zaregistrovat znovu!

Podoba fóra není definitivní. Ještě budeme upravovat grafiku, členění fór a různá nastavení, takže, prosím, buďte k případným drobným výpadkům tolerantní. S radostí uvítáme i vaše nápady a názory na vzhled i obsah fóra.

Co tu najdete?
Nečekejte, že vám pomůžeme bezbolestně překonat všechny překážky, na které během poznávaní robotiky narazíte. Krom toho, že to není možné, není to ani naším záměrem. Chceme vám ale nabídnout pevný bod, od něhož se můžete v začátcích odrazit a kde můžete najít spřízněné duše i pomocnou ruku.
Chceme vám také nabídnout inspiraci k vlastním pokusům a konstrukcím a zároveň možnost představit výsledky svého snažení ostatním.

Pořád (alespoň někteří z nás ;)) totiž věříme, že roboti se v "Československu" stále staví, ovšem tajně. Proto se snažíme zbořit hradby, kterými se obklopujete a nabídnout vám možnost svět oslnit vašimi výtvory! Jednodušeji, než na tomto fóru, to už asi nepůjde...

Ale ne každého kutila musí nejvíce ze všeho zajímat robotika, takže své rubriky v tomto fóru naleznou i hobbysté z oborů, které jsou robotice příbuzné jen vzdáleně - třeba modeláři, amatérští elektronici a stavitelé CNC strojů.

Kdo a za kolik?
Abychom předešli nějakým dohadům či spekulacím, tak do provozu tohoto fóra investují čas i peníze sdružení Hobbyrobot, Dex a RipToNet a neexistují žádní další "tajemní" sponzoři.

Pokud nám chcete cokoli sdělit soukromě, použijte pro to, prosím, emailovou adresu info zavináč robodoupe tečka cz.

23. února 2013
Odpovědět