100kHz PWM Arduino

Odpovědět
aladin
Příspěvky: 337
Registrován: 12 kvě 2013, 06:43

100kHz PWM Arduino

Příspěvek od aladin »

fischertip.cz, Stavebnice.com, MerkurRobot.cz, KlubTechniku.cz
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: 100kHz PWM Arduino

Příspěvek od jrt »

Kdybys chodil na Robodoupata, tak bys věděl, že jsme to v říjnu probírali včetně praktických pokusů a prohlédnutí tvaru výstupního signálu osciloskopem. Chtěl jsem z toho udělat aplikační poznámku na web, ale ještě jsem se k tomu nedostal.
jrt
aladin
Příspěvky: 337
Registrován: 12 kvě 2013, 06:43

Re: 100kHz PWM Arduino

Příspěvek od aladin »

Takže opět roboautismus ? Na setkání se nesmí natáčet (nebo je to nežádoucí) aby náhodou se nikdo zvenčí nedověděl, co by se mohl dovědět? Třeba z veřejného záznamu? Všechny ty malůvky pro "blbý" nebo opravdu vysoce hodnotné přednášky mají zůstat pro těch několik, co přijde?
(Pokud se ti to nelíbí, klidně celé téma smaž)
fischertip.cz, Stavebnice.com, MerkurRobot.cz, KlubTechniku.cz
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: 100kHz PWM Arduino

Příspěvek od jrt »

aladin píše: 27 pro 2019, 23:07 Takže opět roboautismus ? Na setkání se nesmí natáčet (nebo je to nežádoucí) aby náhodou se nikdo zvenčí nedověděl, co by se mohl dovědět? Třeba z veřejného záznamu? Všechny ty malůvky pro "blbý" nebo opravdu vysoce hodnotné přednášky mají zůstat pro těch několik, co přijde?
(Pokud se ti to nelíbí, klidně celé téma smaž)
Na setkání se fotografuje i natáčí (ale většinou jen pro vlastní potřebu), přednášky i experimenty, ve kterých mám prsty se většinou objeví na Robodoupěti a zveřejnění těch ostatních zůstává na uvážení autora.
Protože se Robodoupě odehrává ve volném čase pořadatelů i aktivních účastníků, tak se halt nikdo nepřetrhne, aby vypracovával ještě sborník přednášek pro ty, kterým se nechtělo vstávat...
Například právě ty jsi v posledním roce předváděl několik zajímavých projektů a konstrukcí s Arduinem, ale přes mé opakované prosby jsem se žádných podrobností, natož pak článků, nedočkal. A zrovna ty specializované Arduino desky by asi pěkně zapadly do širšího projektu "Automatizace" pro školní výuku.

P.S. Proč bych to téma mazal? Mě se líbí ;)
jrt
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: 100kHz PWM Arduino

Příspěvek od Dex »

Když už padla ta zmínka o roboautismu, tak zrovna RoboDoupě funguje jako nejúčinější terapie co prozatím znám. Tam už se rozhovořilo lidí :lol:

Já to beru tak, že i na koncert si prostě musíš zajít osobně, jinak to není ono. Navíc docela běžně se z přednášky stane spíš debata, ale tu už bychom potřebovali štáb, víc kamer a mikrofonů, režii, ... ne na to prostě nikdo nemá čas ;)

A celkem pravidelně jezdí i mimopražští, takže kdo chce, hledá způsob a tak dále ;)
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Odpovědět