súťaže

Postup stavby, dotazy, úspěchy, slepé uličky a zkušenosti
Odpovědět
jur3c

súťaže

Příspěvek od jur3c »

len malý poznatok z istrobota
majte na súťaže do rezervy vždy aj primitivnejsi algorytmus :D ja sa mesiac teším na súťaž a mal som aj dobrý program na čiaru na báze priemeru pričom ked stratil čiaru tak si pamätal z ktorej strany a obchadzanie tehly bolo tak že obchádzal kým nenatrafil na čiaru lenže mala chybička jeden senzor z ôsmich sa mi pokazil ( čiže vyhodnocovanie čiary na nič - to este neni strašne ,ale ked stratil čiaru tak ju ani nehľadal pretože pod pokazenym ju akože videl a najhoršia bola tehla lebo aj tam čiaru videl čiže ani neobchadzal ) a čo bolo najhoršie zistil som že je to senzor 5 minút pred 3 kolom čiže som nemal ani čas vymyslieť niečo čo by nepotrebovalo 1 senzor :D a nikdy svoj program nepodceňujte ak vám už raz šiel ja som do posledných chvíľ myslel že je to program a tak som 3 hodky programoval a pritom som mal program v pohode :D
Uživatelský avatar
eMZet
Příspěvky: 133
Registrován: 24 úno 2013, 15:02

Re: súťaže

Příspěvek od eMZet »

Hmmm to je smola.

Pridi sa pokusit vylepsit si skore na pripravovanu sutaz Stretnutie priaznivcov robotiky.

Pravidla skoro rovnake ako na istrobote. Tunel, kopcek a tehla. Biely podklad a cierna ciara.

Vsetci su vitani.
jur3c

Re: súťaže

Příspěvek od jur3c »

uz som prihlaseny :D
Uživatelský avatar
eMZet
Příspěvky: 133
Registrován: 24 úno 2013, 15:02

Re: súťaže

Příspěvek od eMZet »

SUPER tesime sa a drzime palce.
Odpovědět