Letní příměstské tábory 2022

Odpovědět
micer

Letní příměstské tábory 2022

Příspěvek od micer »

DDM Praha 5 se sídlem v sousedství stanice metra Anděl nabízí místa v technicky zaměřených prázdninových příměstských táborech s tématy:

Týden s lasery - - podrobnosti a přihlášení http://www.ddmpraha5.cz/tabory-prehled- ... n-s-lasery

Postav si osciloskop - - podrobnosti a přihlášení http://www.ddmpraha5.cz/tabory-prehled- ... osciloskop

(pokud se do DDM Praha 5 hlásíte na první akci, je třeba si před online přihlášením založit "nový účet")
micer

Re: Letní příměstské tábory 2022

Příspěvek od micer »

Oba tábory byly zrušeny pro nezájem, respektive mizivý počet přihlášených, který by už podle zkušeností nepřekročil potřebné minimum. Bohužel to v případě technických témat není ani ojedinělé, ani překvapivé.
gilhad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gilhad »

Nešlo by příště v podobné situaci tomu dát řekněme týden, kdy by byl zrušený věkový limit? Já bych se docela rád zůčastnil obou, ale jaksi 12-20 mi bylo v minulém miléniu :(
micer

Příspěvek od micer »

gilhad píše: 25 čer 2022, 01:05 Nešlo by příště v podobné situaci tomu dát řekněme týden, kdy by byl zrušený věkový limit? Já bych se docela rád zůčastnil obou, ale jaksi 12-20 mi bylo v minulém miléniu :(
Nešlo. DDM (Dům dětí a mládeže) sice v malé míře dělá i akce pro seniory, nicméně míchat v jedné skupině děti ve věku 12 let a důchodce opravdu není zvládnutelné a nedělalo by to dobrotu.
Ale s myšlenkou udělat totéž řekněme pro věkovou kategorii 25+ by se dalo pracovat. Jenže to by zase omezilo účastníky nejspíš na důchodce a nezaměstnané (zvládnou ve většině 5 dní po sobě novou intenzivní práci 8 hodin denně? děti to zvládají!). Kdo z lidí v produktivním věku na to obětuje kromě peněz týden dovolené?
gilhad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gilhad »

No, u těch laserů byla jen 4 volná místa .... co se dá dělat, no ...
Odpovědět