Posílení výstupního proudu u MCU

Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Posílení výstupního proudu u MCU

Příspěvek od jrt »

Tady máš sériově ovladatelný dělitelný LED pásek se všemi budiči vestavěnými přímo v LED za cenu, která je jiným způsobem naprosto nedosažitelná. A rozhodně při troše hledání najdeš ty LED ještě levnější, případně najdeš jiné provedení, které ti třeba bude víc vyhovovat. Popis řízení.
jrt
CZMartin_k
Příspěvky: 61
Registrován: 29 kvě 2014, 17:04

Re: Posílení výstupního proudu u MCU

Příspěvek od CZMartin_k »

jrt píše:Tady máš sériově ovladatelný dělitelný LED pásek se všemi budiči vestavěnými přímo v LED za cenu, která je jiným způsobem naprosto nedosažitelná. A rozhodně při troše hledání najdeš ty LED ještě levnější, případně najdeš jiné provedení, které ti třeba bude víc vyhovovat. Popis řízení.
O techto pascich vim, ale jsou prilis drahe. Nasel jsem je nejlevneji 400,- za metr. 1000 kusu tech diod stoji cca 350,- i s postovnym.

Odesláno z mého LG-H955 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Posílení výstupního proudu u MCU

Příspěvek od jrt »

Nasel jsem je nejlevneji 400,- za metr. 1000 kusu tech diod stoji cca 350,- i s postovnym.
Ale pokud k té ceně diod připočteš cenu plošného spoje, driverů a práce, pak zjistíš, že jsi nic neušetřil, ale spíš ještě prodělal. Nemluvě o tom, že ty inteligentní diody umí nejen každou LED rozsvítit, ale ještě jí řídí jas, takže můžeš vytvářet mnohem dokonalejší světelné efekty.
jrt
CZMartin_k
Příspěvky: 61
Registrován: 29 kvě 2014, 17:04

Re: Posílení výstupního proudu u MCU

Příspěvek od CZMartin_k »

jrt píše:
Nasel jsem je nejlevneji 400,- za metr. 1000 kusu tech diod stoji cca 350,- i s postovnym.
Ale pokud k té ceně diod připočteš cenu plošného spoje, driverů a práce, pak zjistíš, že jsi nic neušetřil, ale spíš ještě prodělal. Nemluvě o tom, že ty inteligentní diody umí nejen každou LED rozsvítit, ale ještě jí řídí jas, takže můžeš vytvářet mnohem dokonalejší světelné efekty.
Drivery budou za cca 1 200,- Plosnak za cca 600,- Cca 3 000 se vsim... Tamty pasky by staly v prepoctu pres 5 000, kdybych jich chtel mit 1 500.

Odesláno z mého LG-H955 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Posílení výstupního proudu u MCU

Příspěvek od jrt »

Tak ať se ti daří...
jrt
CZMartin_k
Příspěvky: 61
Registrován: 29 kvě 2014, 17:04

Re: Posílení výstupního proudu u MCU

Příspěvek od CZMartin_k »

jrt píše:Tak ať se ti daří...
Zacinal jsem uvazovat, ze si priplatim a koupim to, abych si ulehcil praci, ale cena by byla priliz vysoka. Na metru je pouze 72 diod a stoji cca 450,- a cena tech 1 500 diod by byla pres 9 300,- a navic tolik penez opravdu nemam.

Odesláno z mého LG-H955 pomocí Tapatalk
Odpovědět