LF33C a nízké Vo

Odpovědět
pajasry
Příspěvky: 10
Registrován: 26 zář 2017, 18:42

LF33C a nízké Vo

Příspěvek od pajasry »

Ahoj,
vytvořil jsem nějaké desky, nechal vyrobit v Číně, součástky taktéž z aliexpressu.

Teď, když oživuji jsem narazil na problém s LF33C, na vstup přivedu 7V(zkoučel jsem víc i míň), ale na výstupu je něco kolem 0.548V.
Zkusil jsem vyměnit C2 za 100n, jako je https://chiptron.cz/images/articles/Met ... ematic.png a dál si nevím rady. V datasheetu je použit elektrolitický, tak jsem ho tam zkusil dát taky. Beze změny.
schema.PNG
schema.PNG (12.61 KiB) Zobrazeno 4955 x
Neporadí mi tu někdo?
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: LF33C a nízké Vo

Příspěvek od jrt »

Řekl bych, že máš prohozen vstup s výstupem, nebo je někde na desce zkrat. Nejhorší varianta je, žes z Aliexpressu koupil "fake part".
jrt
aladin
Příspěvky: 337
Registrován: 12 kvě 2013, 06:43

Re: LF33C a nízké Vo

Příspěvek od aladin »

Pošli detail plosňáku a stabliku. Schematicky jsou všechny třínohé stabilizátory stejné, ale stejná pouzdra se zásadně liší v zapojení.
fischertip.cz, Stavebnice.com, MerkurRobot.cz, KlubTechniku.cz
aladin
Příspěvky: 337
Registrován: 12 kvě 2013, 06:43

Re: LF33C a nízké Vo

Příspěvek od aladin »

Desek mi přišlo z PRC už hodně, ale zásadní výrobní chyba žádná. Jó o návrhu to už říct nemohu :-)
fischertip.cz, Stavebnice.com, MerkurRobot.cz, KlubTechniku.cz
Uživatelský avatar
gilhad
Příspěvky: 262
Registrován: 29 kvě 2015, 00:36
Kontaktovat uživatele:

Re: LF33C a nízké Vo

Příspěvek od gilhad »

Podobny problem jsem mel taky, ze nozicky byly v jinem poradi, nez jsem ocekaval - a tak to nefungoval, jen topilo ... Tak jsem prohazel nozicky a ono to stabilizovalo :)
pajasry
Příspěvky: 10
Registrován: 26 zář 2017, 18:42

Re: LF33C a nízké Vo

Příspěvek od pajasry »

jrt píše: 04 říj 2019, 20:15 Nejhorší varianta je, žes z Aliexpressu koupil "fake part".
Fake part to tak úplně nebyl, Označil bych to za "diferrent part" Ukázalo se, že z číny nedorazili LF33, ale LD1117(LD33), které mají výše zmiňované jiné rozložení nožek. Nadrátkování vše vyřešilo.

Děkuji všem zúčastněným za rady a robotice zdar
Odpovědět