🍺 RoboPivo 3.6.

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

🍺 RoboPivo 3.6.

Příspěvek od Dex »

Ahoj,

jak se již stalo tradicí, v sobotu večer před veřejnou částí Robotického dne, budeme pořádat RoboPivo :D

Protože nás zase nejspíš bude hodně, budu muset udělat rezervaci a abych jí mohl udělat, potřebuji spočítat, kolik nás bude.

Zájemci nechť se mi laskavě ozvou na email dex zav. robodoupe teč. cz ;)

Uzávěrka přihlášek je o půlnoci ze soboty 27. května na neděli!
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
lukasliebzeit
Příspěvky: 9
Registrován: 30 bře 2023, 09:56

Re: 🍺 RoboPivo 3.6.

Příspěvek od lukasliebzeit »

Ahoj/Dobry den
, ja se asi pridam :-D

Rad poznam nadsence :-)
petr-kubac
Příspěvky: 96
Registrován: 24 úno 2013, 15:43
Bydliště: Frydek - Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: 🍺 RoboPivo 3.6.

Příspěvek od petr-kubac »

Vážení kolegové

Letos robotický den vynechávám, protože mám na baráku firmu na zateplení fasády, která pracuje jen za sluníčka a to ani ne každý slunný den. Věci, které nebyly problém dokud neměla zálohu (co udělat s elektrickou přípojkou do baráku) se po zaplacení staly neřešitelnými, všude lítají polystyrénové kuličky, okna jsou bez parapetů, svislé okapové roury sundané, takže proud vody ze střechy padá 7 metrů a hloubí pod barákem díru.....

Navíc v pátek před i v pondělí po robotickém dnu mám nějaké schůzky se šéfy typ "neomlouvá ani vlastní smrt"

Podtrženo sečteno - nálada doma ani na pracovišti není na cestu do Prahy.

Navíc jsem značně technologicky upadl - krom tlumivky na svářečku, svaření a zasklení skleníku, porytí a rotavace stovek m^2, výroba 12m^3 kompostu, zasazení 6 stromků a prořez jiných 6 stromů - nevíce High-Tech věc co jsem dělal v poslední době je 3D vytisknuté kropítko na konev, protože naše konve "made in germany" jsou takového průměru že náhradní kropítko se nedá sehnat...

Takže pijte a besedujte beze mně - třeba se "mimo sezónu" dostanu alespoň na Malostranské Robodoupě
"The best computer language is a solder" - "Nejlepší programovací jazyk je pájka" - Bob Pease
http://petr-kubac.blog.cz/
daton
Příspěvky: 664
Registrován: 16 bře 2013, 16:12

Re: 🍺 RoboPivo 3.6.

Příspěvek od daton »

Já se bohužel letos také omlouvám tento termín koliduje s jinou akcí na které je bohužel moje přítomnost už pevně navázaná.
Tak že všechny tímto zdravím a užijte si robopivo i robotický den :)
Odpovědět