Robotický den 2022

Odpovědět

Plánujete se přijít podívat?

Ano a přihlásím i robota
1
14%
Ano, ale bez robota
4
57%
Ne
2
29%
 
Celkem hlasů: 7

Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Robotický den 2022

Příspěvek od Dex »

Ahoj,

pokud se Vám to náhodou ještě nedoneslo, tak tento rok konečně zase bude Robotický den! :D

Veškeré potřebné informace najdete jako obvykle na http://robotickyden.cz/2022/

Na registraci už zbývá jen pár dní...
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Robotický den 2022

Příspěvek od DavidO »

Ahoj vespolek, na základě zajímavé mailové výměny s některými zasloužilými členy Robodoupěte vyhlašuju Robodoupě na Robodni v SOBOTU 4.6.

Podmínky:
POUZE vážní zájemci, kteří splní:
1 přinesu něco do "bazaru / hrabárny / veteše", k výměně, darování nebo tak nějak
2. nepřinesu smetí
3. odnesu si aspoň jednu jinou věc, než jsem přinesl
4. odnesu si všechny věci, které jsem přinesl a neodnesl si nikdo jiný

Místo a čas: KCP, sobota 4.6. 12-18

PS Žádný jídlo ani pití nezajišťuju, přineste si sami.

EDIT: Abych nevyloučil ty, co chtějí rozdávat a nic nového nepotřebují, tak č. 3 ruším. Ale snažte se ostatním pomoct tím, že budete mentálně nastaveni na odnášení jimi nabízených věcí.
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Robotický den 2022

Příspěvek od fulda »

Doufám, že nemusím splnit všechny podmínky najednou :)

Kdo se to nedočetl z jiných zdrojů, tak jsem propagoval, že mám spoustu kvalitního materiálu do bazaru. Jednu krabici dokonce vyrobil iRobot (včetně obsahu pochopitelně), takže je na co se těšit.

P.S.: spoléhám na to, že se mi podaří v bazaru něco vyobchodovat za jídlo a nebo pivo, takže si přineste tu svačinu větší :)
P.P.S.: ještě bych zavedl dotazník s tématy na následující robodoupata. Vlastním žluté lístečky ve dvou barvách, tak si přineste tužku a budeme na ně psát: "Co bych chtěl slyšet" a "co bych mohl odpřednášet" :mrgreen:
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Robotický den 2022

Příspěvek od Dex »

V sobotu během dne to bohužel nestíhám, ale vemte pak ty papírky i na pivo :D
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Robotický den 2022

Příspěvek od DavidO »

fulda píše: 01 čer 2022, 08:37 Doufám, že nemusím splnit všechny podmínky najednou :)
Právě že ANO !
V sobotu je akce normálně bez veřejnosti, pouze pro soutěžící. Tímhle rozšířením nabízím něco pro aktivní účastníky Robodoupěte, takže na podmínkách trvám. Č.3 se sice nedá kontrolovat na začátku, to si musí každý sám za sebe svůj přístup ke věci nastavit, aby to tak dopadlo (nebo aspoň se snažit), ale taky to je podmínka.

EDIT: Abych nevyloučil ty, co chtějí rozdávat a nic nového nepotřebují, tak č. 3 ruším. Ale snažte se ostatním pomoct tím, že budete mentálně nastaveni na odnášení jimi nabízených věcí.
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Robotický den 2022

Příspěvek od fulda »

Dex píše: 01 čer 2022, 08:58 V sobotu během dne to bohužel nestíhám, ale vemte pak ty papírky i na pivo :D
jo jo, v hospodě provedeme vyhodnocení a transformaci ze žlutých lístečků na pivní tácky. Následně provedeme evidenci a kompostaci všech zachycených myšlenek.
DavidO píše: 01 čer 2022, 10:02 EDIT: Abych nevyloučil ty, co chtějí rozdávat a nic nového nepotřebují, tak č. 3 ruším. Ale snažte se ostatním pomoct tím, že budete mentálně nastaveni na odnášení jimi nabízených věcí.
Bez bodu 3 už je to lepší
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Robotický den 2022

Příspěvek od DavidO »

Oni do programu napsali něco ve smyslu, že "Hostem Lucie Výborné bude David Obdržálek, ředitel Robotického dne. Podá vám bonbón, vytiskne obrázek, pochoduje na šesti nohách a už 101 let se mu říká robot." atd.
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Robotický den 2022

Příspěvek od Dex »

DavidO píše: 11 čer 2022, 00:32 Oni do programu napsali něco ve smyslu, že "Hostem Lucie Výborné bude David Obdržálek, ředitel Robotického dne. Podá vám bonbón, vytiskne obrázek, pochoduje na šesti nohách a už 101 let se mu říká robot." atd.
Jen jestli nám náhodou něco netajíš... :lol:
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Robotický den 2022

Příspěvek od fulda »

Mno hlavně jestli se jim to nějak npomotalo. Bonbóny většinou rozdává Jirkova továrna na stole.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Odpovědět