Říjnové Robodoupě 2.0 je zrušeno

Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Říjnové Robodoupě 2.0 je zrušeno

Příspěvek od jrt »

To jste asi už všichni nějaký ten den předpokládali. :evil:
Zatím se nenabízí jiná možnost, než se virtuálně scházet zde, ale není vyloučeno, že se alespoň pokusíme uspořádat Robopivo. Sledujte tohle fórum nebo naši Facebookovou stránku, případně Twitter či Instagram.
jrt
daton
Příspěvky: 664
Registrován: 16 bře 2013, 16:12

Re: Říjnové Robodoupě 2.0 je zrušeno

Příspěvek od daton »

No a co robodoupe ver.1.1, ani ta by neprošla? :D :D :D
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Říjnové Robodoupě 2.0 je zrušeno

Příspěvek od DavidO »

Ne, downgradovat nelze :lol:
Viz též poznámka 1 ve článku Robodoupě 2.0 (5.9.2020)
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
kolbaba71
Příspěvky: 466
Registrován: 12 říj 2013, 17:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Říjnové Robodoupě 2.0 je zrušeno

Příspěvek od kolbaba71 »

Nevyplatilo by se udělat někdy Robodoupě online, když to nevypadá, že bychom se mohli v dohledné době sejít na klasickém? Nebo budeme pokračovat nejspíš až v roce 2021? :(
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Říjnové Robodoupě 2.0 je zrušeno

Příspěvek od jrt »

Robodoupě on-line je tohle fórum. Poradna tu běží, chlubírna být může, ale zřejmě se nikdo nemá čím chlubit. Články na Robodoupěti mohou nahradit přednášky, ale do těch se taky nikomu nechce.
jrt
kolbaba71
Příspěvky: 466
Registrován: 12 říj 2013, 17:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Říjnové Robodoupě 2.0 je zrušeno

Příspěvek od kolbaba71 »

Fórum je dobrý, ale takový neosobní a hodně veřejný. Když něco řeknu na Robodoupěti, vím, jaké skupině lidí to řeknu. Tady ne.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Říjnové Robodoupě 2.0 je zrušeno

Příspěvek od Dex »

Tak technicky je možné vytvořit uzavřené části jen pro zvané, ale ten okruh lidí tady není až tak velký. To na web chodí mnohem více lidí (což je mimochodem ze statisticky-psychologického hlediska zajímavé ;)).

Kdyby měl alespoň každý avatara, na kterém by byl alespoň trochu k poznání (ideální jsou karikatury :-))... Nemysli si, já taky někdy tápu kdo je kdo :D
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Říjnové Robodoupě 2.0 je zrušeno

Příspěvek od jrt »

Jen pro zvané je trochu drsné (nováček by se sem tím pádem nedostal), ale stačilo by, aby virtuální Robodoupě bylo viditelné jen pro přihlášené a nikoli pro návštěvníky. Ale podrobněji lustrovat každého, kdo se do něj přihlásí, mi připadá eklhaft, ostatně ani na fyzickém Robodoupěti nikoho nelustrujeme.
Ovšem za sebe jsem přesvědčen, že by to byla spousta práce nanic, stejně bych tam psal jen já a nejvýš pár dalších skalních příznivců. Sleduji několik českých diskusních skupin s podobným zaměřením na Facebooku a buď jsou úplně mrtvé, nebo se do nekonečna stále dokola mlátí prázdná sláma.
jrt
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Říjnové Robodoupě 2.0 je zrušeno

Příspěvek od Dex »

Já si právě také myslím, že to není nutné zavádět, ale pokud by si to lid žádal, zařídit by to šlo :) Aktuálně je to tak, že fórum je viditelné bez přihlášení, ale pokud chce někdo funkce jako "nepřečtené příspěvky" či dokonce něco napsat, pak už je registrace potřeba.
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Pirx
Příspěvky: 181
Registrován: 24 úno 2013, 16:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Říjnové Robodoupě 2.0 je zrušeno

Příspěvek od Pirx »

Na rovinu se přiznám, že na fórum chodím i víckrát denně, ale z čiré lenosti se nepřihlašuju.
Přesněji, přihlásím se, když mám něco ke sdělení (jako třeba teď).
Pro reálný pokec, klidně s užší skupinou lidí, se dá využít videokonference (https://meet.jit.si/ apod.).
Užší skupina může být ve smyslu tématická skupina - vláčky, arduína...
Soldering fumes make you stronger!
Odpovědět