Město robotů

Odpovědět
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Město robotů

Příspěvek od fulda »

Ahoj, nevlezl jste někdo do města robotů???
Trochu mne to zajímá, ale je to v obchoďáku, a tam já se bojím chodit.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
RipToNet
Příspěvky: 15
Registrován: 15 pro 2013, 18:17

Re: Město robotů

Příspěvek od RipToNet »

Ahoj,

zatim ne, ale chystam se tam v nedeli s rodinkou :-)
Jinak obchodak je to opravdu monstrozni.
"A developer is a machine that converts coffee into code"
rxd.cz | Robot Bluetooth Control | codetory.cz
Uživatelský avatar
RipToNet
Příspěvky: 15
Registrován: 15 pro 2013, 18:17

Re: Město robotů

Příspěvek od RipToNet »

Ahoj,

pokud jeste uvazujes o navsteve, tak opravdu nedoporucuji, jedine pozitivum jsem nalezl v tom, ze vstup je z venku, takze neni potreba prochazet skrz obchodni centrum.

Jinak cena vstupneho (http://mestorobotu.com/) je silne v nepomeru co se nachazi uvnitr, ikdyz jsem nemel velke ocekavani, tak jsem byl zklaman. Popravde jsem tam nenalezl nic, co by nevypadalo provedenim ci funkcnosti, jako detska hracka. Propagovana interaktivnost je velice chaba, z tech par "robotu", ktere byly umistene za paskou jsem nevyrazil nic kloudnejsiho nez hlasku "bohuzel nejsem pripojen k internetu".

Dcera byla z navstevy spokojena jen diky tomu, ze tam meli za dalsi poplatek malovani na oblicej, pro mne byl utechou aspon fakt, ze diky porizeni knizky "Hustej narez" od Frantiska Kotlety, jsem v Luxoru na Chodove obdrzel propagacni poukaz, diky kteremu jsem byl schopen poridit rodinne vstupne (bez nej to totiz neni mozne).
"A developer is a machine that converts coffee into code"
rxd.cz | Robot Bluetooth Control | codetory.cz
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Město robotů

Příspěvek od fulda »

Díky za ušetřené peníze. :)

Já pro změnu navštívil iQport. Také jsem neměl velké očekávání, vlastně je to jen derivát Liberce že.
Šli jsme tam s tím, že když už venku prší, tak proč ne sem. A to nebylo tak špatné. Nebylo tam přehršel lidí, takže si děti mohli hrát s každým exponátem podle libosti. A jsou tam k dispozici celkem zajímavé exponáty z takového toho fyzikálního koutku jako magnetické dělo, elektrické desky a tak. Kupodivu dceru dost zaujal trenažér výměny kola na autě a rýžování zlata.
Mluvící roboti jsou celkem na kočku, mají malou slovní zásobu (to je pro chatboty tradiční) a hlavně - rozeznají mužský hlas, ale ani náhodou dětský.

Zase na druhou stranu se projevuje sponzor samsung, který tam vetknul větší množství 3D brejlových exponátů. (VR motorky, VR rogalo, VR kajak, ...) Dcera je miluje, takže si tam dost dlouhou dobu všechno zkoušela a prohlížela. Žádné fronty, žádné tlačenice, takže pohoda.

A vstupné je o trochu lidštější.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
RipToNet
Příspěvky: 15
Registrován: 15 pro 2013, 18:17

Re: Město robotů

Příspěvek od RipToNet »

Diky za tip :-)
"A developer is a machine that converts coffee into code"
rxd.cz | Robot Bluetooth Control | codetory.cz
Odpovědět