Vývoj ledkové supersvítilny.

V lampárně možno podat stížnost na jiného člověka, na firmu, na úřad, na politickou stranu, na sousedovo zvíře, na milence své ženy, na vlastní ženu, na cizí ženu, na počasí, na vládu, na daně, na Láďu, na admina a na fůru jiných věcí.

Lampárnu též možno využít k pokládání dotazů filosofických, metafyzických, alchymistických, astrologických či běžnému zařazení se vyhýbajících.
kolbaba71
Příspěvky: 466
Registrován: 12 říj 2013, 17:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vývoj ledkové supersvítilny.

Příspěvek od kolbaba71 »

Mě tohle přijde za hodně peněz málo muziky. Navíc počítají s max výkonem led. Jenže ty by se tam při tom chlazení, co tam mají při plném výkonu upekly, takže ho musí mít stažený. Ty lumeny, pokud budu počítat katalogový výkon ledek asi sedět budou, ale počítám, že když se z toho dostane 1/3 z reflektoru reálně ven, tak to bude díky ne příliš zdařené konstrukci úspěch.
kolbaba71
Příspěvky: 466
Registrován: 12 říj 2013, 17:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vývoj ledkové supersvítilny.

Příspěvek od kolbaba71 »

Tak jsem vyměnil plandající hadice za pevné trubky, které včera dorazily. Pokud nebude při natáčení během testů modulu problém, tak do toho půjdu. Ono bohatě bude stačit, když tam bude plandat desítky vodičů.
Trubky na modulu zatím bez dalšího uchycení
Trubky na modulu zatím bez dalšího uchycení
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Vývoj ledkové supersvítilny.

Příspěvek od jrt »

jrt
kolbaba71
Příspěvky: 466
Registrován: 12 říj 2013, 17:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vývoj ledkové supersvítilny.

Příspěvek od kolbaba71 »

Světelným výkonem na tom budu moje svítilna stejně či možná i lépe, jelikož mají sice výrazně větší příkon, ale jejich optika je tragická. Přijde mě, že tu svítilnu dělali jen pro "wow efekt", jelikož díky optice, jenž značně zanedbali, bude mít na ten extrémní příkon dost krátký dosvit. Ten budu mít oproti jejich svítině několikanásobně větší. Navíc mít takhke silnou svítilnu jen on/off bez možnosti regulace mě taky nepřijde jako dobrý nápad. Je to způsob, jak udělat rychle hodně sílnou svítilnu a místo pořádného návrhu konstrukce tam prostě nacpal jen víc ledek. Šlo jim evidentně o rychlost a jednoduchost stavby. Nikoliv o účinnost a použitelnost.
Odpovědět