There's a Mushroom in my bedroom

V lampárně možno podat stížnost na jiného člověka, na firmu, na úřad, na politickou stranu, na sousedovo zvíře, na milence své ženy, na vlastní ženu, na cizí ženu, na počasí, na vládu, na daně, na Láďu, na admina a na fůru jiných věcí.

Lampárnu též možno využít k pokládání dotazů filosofických, metafyzických, alchymistických, astrologických či běžnému zařazení se vyhýbajících.
Odpovědět
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

There's a Mushroom in my bedroom

Příspěvek od DavidO »

Náhodou jsem si vzpomněl na jednu prehistorickou záležitost. V DOSu byl program mushroom.com, který z repráčku hrál písničku There's a Mushroom in my bedroom .... Teď jsem našel, že písnička ve skutečnosti byla z reklamy na osvěžovač vzduchu "Magic Mushroom" (to jsem před těma 30 lety nevěděl :-)), ale to není podstatné. Podstatné je, že to už nemám :-( Nemáte to náhodou někdo někde schovaný?

Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Uživatelský avatar
gilhad
Příspěvky: 262
Registrován: 29 kvě 2015, 00:36
Kontaktovat uživatele:

Re: There's a Mushroom in my bedroom

Příspěvek od gilhad »

Jo, taky na něj často s nostalgií vpomínám :D
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: There's a Mushroom in my bedroom

Příspěvek od fulda »

Tak ten jsem neměl.
Zkoušel jsi prohledat MS-DOS.archive ??
https://archive.org/details/softwarelibrary_msdos
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
xerostomus
Příspěvky: 2
Registrován: 26 srp 2023, 20:06
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: There's a Mushroom in my bedroom

Příspěvek od xerostomus »

Vazeni panove,

prohrabaval jsem se archivy a nahodou jsem na to narazil. Je to com a ovl. Posila to data primo na reproduktor PC, tedy bez zvukove karty. Predpokladam, ze na modernich PC to hrat nebude. Navic ted uz jsem jen na Linuxu.
Pokud o to mate zajem, napiste mi na xerostomus@seznam.cz, doufam, ze v tom neni virus.
Odpovědět