Siemens Logo

V lampárně možno podat stížnost na jiného člověka, na firmu, na úřad, na politickou stranu, na sousedovo zvíře, na milence své ženy, na vlastní ženu, na cizí ženu, na počasí, na vládu, na daně, na Láďu, na admina a na fůru jiných věcí.

Lampárnu též možno využít k pokládání dotazů filosofických, metafyzických, alchymistických, astrologických či běžnému zařazení se vyhýbajících.
Odpovědět
Horvac
Příspěvky: 9
Registrován: 16 říj 2013, 10:59

Siemens Logo

Příspěvek od Horvac »

Ahojte,
u zveřejněných článků je uvedeno: Máte-li něco k tématu... bla bla. ale článek nemá svoji sekci. To si ji má každý založit?
Horvac
Příspěvky: 9
Registrován: 16 říj 2013, 10:59

Re: Siemens Logo

Příspěvek od Horvac »

Takže pokračuju zde: Dotaz na autora... jde bez použití orig. prog. sw od Siemense (tedy jen pomocí tlačítek na modulu) zprovoznit TCP/IP připojení? Děkuji.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Siemens Logo

Příspěvek od Dex »

Milý uživateli,

asi nedává smysl mít pro každé, často okrajové, téma vlastní sekci. Bude-li dotazů více, jistě časem vlastní sekce vznikne (ale máme tu sekci, kde je možné o to rovnou požádat).

Před desátou večerní položíš dotaz a když do pěti minut nikdo nereaguje, tak to mírně naštvaně flákneš Lampárny. V tvém případě jde vlastně o správný postup ;)

Takže hlavně klid, nervy má člověk většinou jen jedny :)
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
lubolacko
Příspěvky: 1
Registrován: 14 kvě 2020, 07:58

Re: Siemens Logo

Příspěvek od lubolacko »

V menu Network sa dá nastaviť IP adresa a Master, anebo Slave mad. Otázka je čo potom ďalej. Každopádne odporúčam stiahnuť si Siemens Logo soft Comfort, po registrácii je zdarma
Horvac
Příspěvky: 9
Registrován: 16 říj 2013, 10:59

Re: Siemens Logo

Příspěvek od Horvac »

Díky za odpovědi,
rozhodně jsem nebyl naštvanej a to ani mírně :-) a ani jsem neočekával okamžitou reakci. Jen mi žádná sekce nepřipadla tématicky padnoucí tak jsem ty dva dotazy dal sem abych nevytvářel chaos.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Siemens Logo

Příspěvek od Dex »

OK ;)

Založil jsem "Ostatní platformy", to by mělo myslím pokrýt dost věcí.
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Siemens Logo

Příspěvek od DavidO »

Horvac píše: 13 kvě 2020, 21:34 Ahojte,
u zveřejněných článků je uvedeno: Máte-li něco k tématu... bla bla. ale článek nemá svoji sekci. To si ji má každý založit?
Ano (jak už naznačil Dex) :D
A ještě bych dodal, že ani pak se ty odkazy pod články nenavazují sem na fórum automaticky, Defaultně tam je odkaz na fórum jako takové a až když tady vznikne zajímavá diskuse k nějakému konkrétnímu článku, tak ten odkaz v článku na ni navážu (ručně - při tom řídkém množství případů nestálo za strávený čas vyvíjet nějaký automatismus).
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Odpovědět