Kontakty a sluzby :)

Odpovědět
koudis
Příspěvky: 73
Registrován: 12 črc 2014, 23:02

Kontakty a sluzby :)

Příspěvek od koudis »

Ahoj,

na Robopivu jsme se bavili ohledne "dej mi na sebe kontakt". Asi by nebylo spatne mit nekde ulozene kontakty na lidicky z komunity okolo robodoupete.

Tedy, prohlasme toto vlakno za kontaktnicek. Co prispvek to jedna osoba a kontakty na ni (asi by bylo pekne napsat, cim se zabyvate...).
Poprosim administratora, aby vlakno zpristupnil pouze prihlasenym (pokud to nejde, necht je navrhnuta jina forma kontaktnicku :)).
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Kontakty a sluzby :)

Příspěvek od Dex »

Zdravím,

možná by stačilo používat fórum ;)

Pro popis toho co kdo dělá může posloužit Váš profil a nebo podpis (možno kombinovat).

Mno a pro kontaktování dotyčného stačí kliknout na jeho přezdívku a poslat mu zprávu. Dorazí mu na email a je pak na něm, jestli se rozhodne odpovědět.

Na vše výše uvedené je pochopitelně potřeba mít registraci na fóru a být přihlášený.

Vyhovuje? :)
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
koudis
Příspěvky: 73
Registrován: 12 črc 2014, 23:02

Re: Kontakty a sluzby :)

Příspěvek od koudis »

Ahoj,

to sice ano, ale nikde neni seznam "robotiku". Ja jsem se napriklad vcera dozvedel, ze na robodoupata chodi clovek, ktery je profesionalni opravar kopirek, druhy JAVA programator atd.

Kdyz budu potrebovat opravit kopirku, v podstate nevim, koho mam tedkom kontaktovat a to i pres to ze jsem na robodoupeti (opakovane) potkal cloveka, ktery se timto zabyva.
Takze misto, abych jednoduse koukl do adresare a zavolal mu, budu obvolavat "no name" opravare, jelikoz na nej proste nemam kontakt....

Ano, mohu proklikat uplne vsechny profily na foru, ale to mi neprijde jako efektivni reseni.

Takze by bylo pekne, mit nekde seznam lidicek (vlakno na foru) s popisem co delaji - prijdu do seznamu, najdu si daneho cloveka, kliknu na profil, dozvim se kontakt a volam.

Mali nekde nejaky jiny napad, jak toto jednoduse uskutecnit, sem s nim :).
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Kontakty a sluzby :)

Příspěvek od Dex »

Mno ale tohle přece nejsou Zlaté stránky :D

Zkusím se nad tím zamyslet, i když zatím se mi to moc nelíbí (viz. výše).

Důležitá otázka také je, kolik lidí by bylo ochotno o sobě takové informace na fórum dát. Ono říct to někomu osobně u piva je něco hodně jiného (a také proto se to RoboPivo" pořádá ;)).

Má ještě někdo zájem o podobný seznam? A myslím tím nejenom "čtenáře", ale hlavně "kontaktní osoby".

Btw můžeme si dát do podpisů odkaz na naše LinkedIn profily a je to hotové včetně referencí :D
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
koudis
Příspěvky: 73
Registrován: 12 črc 2014, 23:02

Re: Kontakty a sluzby :)

Příspěvek od koudis »

Ahoj,

jasne...

Mozna to odlozme na dalsi robodoupe. Bude 7. 1.
Muzu se tam vsech hromadne zeptat, zdali by byl o neco takoveho zajem.
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Kontakty a sluzby :)

Příspěvek od fulda »

he he, ono by mnohdy stačilo používat přiměřené přezdívky a fotky u jména :)

Jinak já se jmenuju Jindra a dělám do počítačů:
do_poitacu.jpg
Ale myslím, že užitečnější jsem tím, že dělám vláčky a taky neužitečné stroje :)
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
pgerla
Příspěvky: 400
Registrován: 11 dub 2013, 00:17

Re: Kontakty a sluzby :)

Příspěvek od pgerla »

koudis píše: Takze misto, abych jednoduse koukl do adresare a zavolal mu, budu obvolavat "no name" opravare, jelikoz na nej proste nemam kontakt....
Dnes je doba, kdy se všichni chlubí jak mají exkluzivní práci.
Když příjde na "pomoc/opravu" přenechají to no name konkurenci, aby se vyhli zodpovědnosti.
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Kontakty a sluzby :)

Příspěvek od jrt »

pgerla píše:Dnes je doba, kdy se všichni chlubí jak mají exkluzivní práci.
Když příjde na "pomoc/opravu" přenechají to no name konkurenci, aby se vyhli zodpovědnosti.
Takhle se u nás v Praze chovají jen náplavy z Moravy a Slovenska, místní se zodpovědnosti nevyhýbají...
jrt
Odpovědět