a měl sem hodně nutkání na ní kliknoutnic si nepřinesu, ale budu loudit
Nalezeno 13 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 01 čer 2026, 09:13
- Fórum: Robotické a jiné akce
- Téma: Červnové RoboDoupě bude 20. června
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 226
Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června
Tahle odpověď se mi fakt líbí:

- 02 pro 2025, 09:39
- Fórum: Robotické a jiné akce
- Téma: Vánoční RoboDoupě bude 6.12.
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 582
Re: Vánoční RoboDoupě bude 6.12.
Hoj,
nezaručuji že to vytěžím, ale ke okouknutí by to stálo :D
Cau, nechce nekdo privezt (nejspis na vytezeni komponent) podvozek ze starych roboorienteeringu? Stridak na 3S lion, rizeni velke servo, kompas, gps, sonary, laser z vysavace, prepravni rudl, zdrojaky na githubu (python).
Ja uz se s ...
nezaručuji že to vytěžím, ale ke okouknutí by to stálo :D
Cau, nechce nekdo privezt (nejspis na vytezeni komponent) podvozek ze starych roboorienteeringu? Stridak na 3S lion, rizeni velke servo, kompas, gps, sonary, laser z vysavace, prepravni rudl, zdrojaky na githubu (python).
Ja uz se s ...
- 24 srp 2025, 21:18
- Fórum: Robotické a jiné akce
- Téma: Zářijové RoboDoupě bude 6. září
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 911
Re: Zářijové RoboDoupě bude 6. září
A kolik je víc než málo? 
- 27 lis 2014, 16:31
- Fórum: Kniha přání a stížností a provoz fóra
- Téma: Diskuze pod články na webu
- Odpovědi: 8
- Zobrazení: 19827
Diskuze pod články na webu
Zdravím,
je škoda, že nejde (nebo nevím jak) registrovat se jako uživatel na stránkách a diskutovat pod článkem. Chápu že je to na děravém WordPressu, na který útočí kde jaký číňan, ale i tak :(
PS: tip pro RSS čtečku, všiml jsem si že v RSS chodí celé články, nic mě pak nenutí jít na web. Sice ...
je škoda, že nejde (nebo nevím jak) registrovat se jako uživatel na stránkách a diskutovat pod článkem. Chápu že je to na děravém WordPressu, na který útočí kde jaký číňan, ale i tak :(
PS: tip pro RSS čtečku, všiml jsem si že v RSS chodí celé články, nic mě pak nenutí jít na web. Sice ...
- 21 říj 2013, 16:32
- Fórum: Robotické a jiné akce
- Téma: Setkání přátel robotiky a sraz RoboDoupěte
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 24426
Re: Setkání přátel robotiky a sraz RoboDoupěte
Akce to byla hezká, už se těším až ji obohatím o nějaké vlastní konstrukce... snad bude čas něco udělat / dodělat ....
přidávám alespoň odkaz na pár fotek:
http://www.gpark.cz/mcbig/sraz_robodoupete_201310
přidávám alespoň odkaz na pár fotek:
http://www.gpark.cz/mcbig/sraz_robodoupete_201310
- 11 čer 2013, 10:01
- Fórum: Kniha přání a stížností a provoz fóra
- Téma: Subdoména www
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 18351
Re: Subdoména www
Wow, robodoubě podporuje bez-www doménu druhého řádu, sem si toho ani pořádně nikdy nevšiml. Rozhodně palec nahoru !
- 06 kvě 2013, 14:07
- Fórum: Lampárna
- Téma: Zápasy Robotů - Arena
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 32558
Re: Zápasy Robotů - Arena
I když riskuju že budu za vyznavače pokroucené morálky, sem pro !
Zatím teda plánuju postavit spíš něco, co pokud možno vydrží svůj vlastní provoz, ale jako divák bych se rád zúčastnil.
A do budoucna třeba i s nějakou plechovou výzbrojí v podobě válečníka ničitele
A do budoucna třeba i s nějakou plechovou výzbrojí v podobě válečníka ničitele
- 19 dub 2013, 08:37
- Fórum: Lampárna
- Téma: Terminus technikus pro čtyřnohého robota
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 6813
Terminus technikus pro čtyřnohého robota
Zdravím,
protože na něm teď aktuálně dělám, a vytvářím si ještě nějakou servisní testovací aplikaci, kterou pak chci otevřít a zveřejnit, přemýšlím nad správným názvem, aby se pak do mě někdo neobouval, že to mám špatně.
I když chápu, že u názvů se tento jev tak často nevyskytuje, i tak bych by mě ...
protože na něm teď aktuálně dělám, a vytvářím si ještě nějakou servisní testovací aplikaci, kterou pak chci otevřít a zveřejnit, přemýšlím nad správným názvem, aby se pak do mě někdo neobouval, že to mám špatně.
I když chápu, že u názvů se tento jev tak často nevyskytuje, i tak bych by mě ...
- 18 dub 2013, 09:06
- Fórum: Kniha přání a stížností a provoz fóra
- Téma: Co se jinam nevešlo
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 4977
Co se jinam nevešlo
Zdravím,
trochu mi tu chybí sekce Co se jinam nevešlo. Takové to offtopic na vědecko-filosofické diskuze.
trochu mi tu chybí sekce Co se jinam nevešlo. Takové to offtopic na vědecko-filosofické diskuze.
- 13 bře 2013, 13:25
- Fórum: Začínáme
- Téma: uart atmega16
- Odpovědi: 19
- Zobrazení: 26580
Re: uart atmega16
Pokud si dobře pamatuji (na tyhle sekce už sem dlouho nekoukal, ale až začnu laborovat s I2C zase začnu) v datasheetech k AVR - v těch velkých kompletních, jsou i ukázky asm a C kódu. Takže listovat v nich se opravdu vyplatí !
Ukázka z datasheetu ATmega48A/PA/88A/PA/168A/PA/328/P:
#define FOSC ...
Ukázka z datasheetu ATmega48A/PA/88A/PA/168A/PA/328/P:
#define FOSC ...