Nalezeno 13 výsledků hledání

od McBig
01 čer 2026, 09:13
Fórum: Robotické a jiné akce
Téma: Červnové RoboDoupě bude 20. června
Odpovědi: 12
Zobrazení: 226

Re: Červnové RoboDoupě bude 20. června

Tahle odpověď se mi fakt líbí:
nic si nepřinesu, ale budu loudit
a měl sem hodně nutkání na ní kliknout :twisted: :lol:
od McBig
02 pro 2025, 09:39
Fórum: Robotické a jiné akce
Téma: Vánoční RoboDoupě bude 6.12.
Odpovědi: 7
Zobrazení: 582

Re: Vánoční RoboDoupě bude 6.12.

Hoj,

nezaručuji že to vytěžím, ale ke okouknutí by to stálo :D


Cau, nechce nekdo privezt (nejspis na vytezeni komponent) podvozek ze starych roboorienteeringu? Stridak na 3S lion, rizeni velke servo, kompas, gps, sonary, laser z vysavace, prepravni rudl, zdrojaky na githubu (python).
Ja uz se s ...
od McBig
24 srp 2025, 21:18
Fórum: Robotické a jiné akce
Téma: Zářijové RoboDoupě bude 6. září
Odpovědi: 3
Zobrazení: 911

Re: Zářijové RoboDoupě bude 6. září

A kolik je víc než málo? :D
od McBig
27 lis 2014, 16:31
Fórum: Kniha přání a stížností a provoz fóra
Téma: Diskuze pod články na webu
Odpovědi: 8
Zobrazení: 19827

Diskuze pod články na webu

Zdravím,

je škoda, že nejde (nebo nevím jak) registrovat se jako uživatel na stránkách a diskutovat pod článkem. Chápu že je to na děravém WordPressu, na který útočí kde jaký číňan, ale i tak :(

PS: tip pro RSS čtečku, všiml jsem si že v RSS chodí celé články, nic mě pak nenutí jít na web. Sice ...
od McBig
21 říj 2013, 16:32
Fórum: Robotické a jiné akce
Téma: Setkání přátel robotiky a sraz RoboDoupěte
Odpovědi: 18
Zobrazení: 24426

Re: Setkání přátel robotiky a sraz RoboDoupěte

Akce to byla hezká, už se těším až ji obohatím o nějaké vlastní konstrukce... snad bude čas něco udělat / dodělat ....

přidávám alespoň odkaz na pár fotek:
http://www.gpark.cz/mcbig/sraz_robodoupete_201310
od McBig
11 čer 2013, 10:01
Fórum: Kniha přání a stížností a provoz fóra
Téma: Subdoména www
Odpovědi: 12
Zobrazení: 18351

Re: Subdoména www

Wow, robodoubě podporuje bez-www doménu druhého řádu, sem si toho ani pořádně nikdy nevšiml. Rozhodně palec nahoru !
od McBig
06 kvě 2013, 14:07
Fórum: Lampárna
Téma: Zápasy Robotů - Arena
Odpovědi: 23
Zobrazení: 32558

Re: Zápasy Robotů - Arena

I když riskuju že budu za vyznavače pokroucené morálky, sem pro ! :) Zatím teda plánuju postavit spíš něco, co pokud možno vydrží svůj vlastní provoz, ale jako divák bych se rád zúčastnil.

A do budoucna třeba i s nějakou plechovou výzbrojí v podobě válečníka ničitele :)
od McBig
19 dub 2013, 08:37
Fórum: Lampárna
Téma: Terminus technikus pro čtyřnohého robota
Odpovědi: 3
Zobrazení: 6813

Terminus technikus pro čtyřnohého robota

Zdravím,

protože na něm teď aktuálně dělám, a vytvářím si ještě nějakou servisní testovací aplikaci, kterou pak chci otevřít a zveřejnit, přemýšlím nad správným názvem, aby se pak do mě někdo neobouval, že to mám špatně.

I když chápu, že u názvů se tento jev tak často nevyskytuje, i tak bych by mě ...
od McBig
18 dub 2013, 09:06
Fórum: Kniha přání a stížností a provoz fóra
Téma: Co se jinam nevešlo
Odpovědi: 1
Zobrazení: 4977

Co se jinam nevešlo

Zdravím,

trochu mi tu chybí sekce Co se jinam nevešlo. Takové to offtopic na vědecko-filosofické diskuze.
od McBig
13 bře 2013, 13:25
Fórum: Začínáme
Téma: uart atmega16
Odpovědi: 19
Zobrazení: 26580

Re: uart atmega16

Pokud si dobře pamatuji (na tyhle sekce už sem dlouho nekoukal, ale až začnu laborovat s I2C zase začnu) v datasheetech k AVR - v těch velkých kompletních, jsou i ukázky asm a C kódu. Takže listovat v nich se opravdu vyplatí !

Ukázka z datasheetu ATmega48A/PA/88A/PA/168A/PA/328/P:
#define FOSC ...