omyl z ČVUT

V lampárně možno podat stížnost na jiného člověka, na firmu, na úřad, na politickou stranu, na sousedovo zvíře, na milence své ženy, na vlastní ženu, na cizí ženu, na počasí, na vládu, na daně, na Láďu, na admina a na fůru jiných věcí.

Lampárnu též možno využít k pokládání dotazů filosofických, metafyzických, alchymistických, astrologických či běžnému zařazení se vyhýbajících.
Odpovědět
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 768
Registrován: 04 led 2016, 17:18

omyl z ČVUT

Příspěvek od fulda » 11 říj 2018, 09:13

V článku: Říjnové Malostranské Robodoupě ve nesprávně uvedeno "proč autoři z ČVUT něco takového udělali". Chtěl bych jen podotknout, že Zdeňka Čechová není z ČVUT, ona si tam jen vybudovala kancelář a tu jsem s ní musel sdílet.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.

DavidO
Příspěvky: 725
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: omyl z ČVUT

Příspěvek od DavidO » 11 říj 2018, 11:05

Podle mě to že jsou autoři z ČVUT je správně - ČVUT ji vede jako zaměstnance FIT, na projektu se podíleli studenti FIT (v rámci výuky předmětu Multimediální týmový projekt (BI-MMP) a i v projevu děkovala především ČVUT, Maříkovi atd.
(jiná věc je, co si myslím o projektu, v tom směru je titulek trefný, byl to omyl. Nebo dokonce co si myslím o ní, to máš jistě víc co říct než já, který s ním mluvil jen velice krátce po projekci a i z těch několika málo vět co jsme si řekli mi jasně vyplývalo, že si neuvědomuje jak zoufalé to bylo)

Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 768
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: omyl z ČVUT

Příspěvek od fulda » 11 říj 2018, 11:45

a-ha, tak to je úpadek školství.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti