Léto

V lampárně možno podat stížnost na jiného člověka, na firmu, na úřad, na politickou stranu, na sousedovo zvíře, na milence své ženy, na vlastní ženu, na cizí ženu, na počasí, na vládu, na daně, na Láďu, na admina a na fůru jiných věcí.

Lampárnu též možno využít k pokládání dotazů filosofických, metafyzických, alchymistických, astrologických či běžnému zařazení se vyhýbajících.
Odpovědět
Pirx
Příspěvky: 181
Registrován: 24 úno 2013, 16:29
Kontaktovat uživatele:

Léto

Příspěvek od Pirx »

To je takový vedro, že se mi taví roboti!
Soldering fumes make you stronger!
hubacekp
Příspěvky: 259
Registrován: 24 úno 2013, 13:40

Re: Léto

Příspěvek od hubacekp »

Kdyby jen roboti. I mozek tak nějak občas blbne.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Léto

Příspěvek od Dex »

A co hůř, normální léto (28-30st.) v nedohlednu. Snad za týden...
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Léto

Příspěvek od jrt »

No, my máme v dílně pěkných 23 stupňů, mírný vánek od ventilátorů, v lednici zmrzlinu... :D
jrt
hubacekp
Příspěvky: 259
Registrován: 24 úno 2013, 13:40

Re: Léto

Příspěvek od hubacekp »

V suterenu 23°C? Já mám dílnu na půdě pod střechou hehe. Asi vše přestěhuju do Prahy do hobbyrobotu. :-)
JuraS.
Příspěvky: 318
Registrován: 28 led 2015, 16:06

Re: Léto

Příspěvek od JuraS. »

Hmmm, já jsem v šutrovým baráku s metrovýma stěnama, okna do dvora, 3 patro.Svítí do dvora na stranu kde mám okno od cca 11:00 hodin a to po +- zbytek odpoledne. V kanceláři mám hodně přes 30. Nepomáhá ani malá klimatizace, ta dělá jen studený průvan a z něj mám už týden půlku zad ve svalové křeči. Dnes mi doktorka dá opichy a nebo silnější prášky než beru já (ibalgin forte) jak bonbóny. Bolí to jako čert. V tom vedru se mi nechce nic dělat. I ty WOT mě nebaví. maxi 2 hry, zabijí mě já to vypnu a za půl hoďky si to zase pustím, jednu hru kdy mě sejmou aniž bych vystřelil já a vypínám to...na robota nemám kapacitu mozku..
jen se zeptám, je multicoptera fpv co ji řídí autopilot postavený na arduino mega brán jako "robot"? Když bude naprogramovaný let z počítače (nebo mobilu) a spuštěný a lidská ruka pak nebude ovládat let ani přistání ?
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Léto

Příspěvek od jrt »

Pokud se ptáš na robota v rubrice "Lampárna", nemůžeš čekat žádnou smysluplnou odpověď.
jrt
Pirx
Příspěvky: 181
Registrován: 24 úno 2013, 16:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Léto

Příspěvek od Pirx »

hubacekp píše:V suterenu 23°C? Já mám dílnu na půdě pod střechou hehe. Asi vše přestěhuju do Prahy do hobbyrobotu. :-)
Dobrej nápad!
Z Moravy to mám trochu z ruky, tak se tam přestěhuju taky. Navrhnu to manželce - dvě mouchy jednou ranou :D
Soldering fumes make you stronger!
Odpovědět