Upgrade fóra

Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od Dex »

Mno tohle je právě zajímavé tím, že byla doba, kdy se to neřešilo. Pak ale monitor s 1920px na šířku začal být běžný a tak se začalo zase zmenšovat respektive limitovat :) Další magické číslo bylo/je 960px :D
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
pgerla
Příspěvky: 400
Registrován: 11 dub 2013, 00:17

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od pgerla »

960px není číslo magické, je to číslo praktické vycházející z fotografie klasické
Pokud nerozumíte, máte CRT 4:3 s DOSem.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od Dex »

Chápu, že v půl páté ráno je magie skryta ve stínech ;) Více na http://960.gs/ a už bych pitvání těch pixelů nechal ;)
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
DavidO
Příspěvky: 1131
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od DavidO »

Tak spor jsem vedl, nesouhlasit jsem nesouhlasil. A stejně se mi to nelíbí.
A aby mě zas nějakej hejhula neprcal, že mudruju, když nemám návrh řešení, tak pro Firefox řešení svého problému nabízím:
Do userContent.css v podadresáři chrome uživatelského profilu se přidá:

Kód: Vybrat vše

@-moz-document domain(forum.robodoupe.cz) {
#wrap {
	max-width: none !important;
	}
}
Pak se restartuje Firefox - et voilà... :ugeek:

PS ten adresář se najde třeba přes menu Help / Troubleshooting Information, v položce Profile Folder je tlačítko, tím se otevře adresář profilu, v něm je podadresář chrome a tam se buď vytvoří nebo upraví ten soubor.
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od Dex »

Vidíš, na to jsem si nevzpomněl ;) Stejným způsobem si můžete předělat cokoliv a v podstatě na jakémkoliv webu. Dokud se nezmění název toho elementu (třeba nějakou aktualizací), tak to bude fungovat. Zrovna tento element jen tak někdo přejmenovávat nebude, takže je to fajn řešení pro "fanoušky roztažených webů" :lol:
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Odpovědět