Stránka 1 z 1

Diskuze pod články na webu

Napsal: 27 lis 2014, 17:31
od McBig
Zdravím,

je škoda, že nejde (nebo nevím jak) registrovat se jako uživatel na stránkách a diskutovat pod článkem. Chápu že je to na děravém WordPressu, na který útočí kde jaký číňan, ale i tak :(

PS: tip pro RSS čtečku, všiml jsem si že v RSS chodí celé články, nic mě pak nenutí jít na web. Sice tam není žádná reklama, ale taková kontextová by tam mohla být - nerušila by a přinesla by třeba nějakou tu korunu na provoz.

Re: Diskuze pod články na webu

Napsal: 27 lis 2014, 21:52
od Dex
Zdravím,

WP aktualizuju jak jen to jde, ale holt co se používá, na to se útočí :) Pokud chcete registraci, napište na info zavináč robodoupe tečka cz a zařídím. Dříve jsem se snažil s roboty bojovat, ovšem stejně nikdo pod články nediskutoval, takže to byla tak trochu ztráta času. Registraci jsem schoval a po více jak roce jste první komu chybí ;)

Má zájem pod články diskutovat ještě někdo? Bude-li více zájemců, mohu opět vyrazit do boje :twisted:

Pokud jde o RSS, tak ano máte pravdu, nabízíme celé články, což už se dnes moc nenosí. Nějakou dobu přemýšlím, že budeme jako ostatní poskytovat jen perexy, ať lidi přijdou na web. Asi to tak udělám. O reklamu nejde, tu nemáme nikde. Občas se nějaká nabídka objeví ale odoláváme :D Kupodivu o "populárně naučné" články, které jen tak mimochodem něco propagují, už takový zájem není. A přitom s tímto problém nemám. Musí to ale čtenářům nějak rozšířit obzory a odměnou za to může být v článku odkaz třeba do eshopu.

Re: Diskuze pod články na webu

Napsal: 29 lis 2015, 20:16
od DavidO
Hele tak já bych měl zájem. Tedy přesněji, mám takový nápad na fíčuru: když je dole ve článku odkaz "Máte-li k tématu co říci, neváhejte využít naše diskusní fórum!" tak by bylo fajn, kdyby to vedlo ne na root fóra jako teď, ale rovnou na diskusi k tomu článku. Ale nevím, jak to provázat - dokud žádná diskuse nezačala, tak aby tam zbytečně nebyla generovaná prázdná témata, naopak když si někdo přečte článek a chce začít (třeba se na něco k tomu zeptat), tak aby se "nějak samo" založilo vlákno, které by bylo provázané s tím článkem (a nejlépe oběma směry).

Re: Diskuze pod články na webu

Napsal: 30 lis 2015, 11:38
od Dex
Zdravím,

nápad je to docela dobrý, jenomže články obvykle pracují s řadou témat a proto mi dává lepší smysl třídit vlákna dle témat než článků.

Btw když byla dříve diskuze přímo pod články, prakticky nikdo to nepoužíval. Nevznikal ani jeden komentář měsíčně.

Zkusím se nad tím zamyslet, ale nic neslibuji ;)

Re: Diskuze pod články na webu

Napsal: 14 led 2016, 17:23
od feruna
I já bych se přimlouval za komentáře přímo pod článkem, respektive odkaz na konkrétní místo ve fóru. Někdy nejsem schopen identifikovat tu pravou rubriku. Feruna.

Re: Diskuze pod články na webu

Napsal: 14 led 2016, 18:04
od Dex
Přímluva zaznamenána ;)

Kolik lidí by to reálně využívalo? Zkuste se mi sem schválně "nahlásit" a já si to za měsíc sečtu :)

Pokud bude více zájemců, napíšu něco, co ta vlákna bude samo vytvářet a při jejich "nevyužití" také po určité době mazat. Nerad bych tu měl po roce 100 vláken bez jediné reakce ;)

Re: Diskuze pod články na webu

Napsal: 14 led 2016, 18:58
od gilhad
Tak se schavlne hlasim abych byl secten :)

Re: Diskuze pod články na webu

Napsal: 30 čer 2018, 23:21
od DavidO
Už jsem si myslel, že jsem šťastnou náhodou narazil na řešení provázání webu s fórem, a ono BB a BB nemusí být ot samé. To co jsem našel je pro BBpress a ne phpBB :-(
Turn Comments Into Forum Threads On WordPress a odtamtud odkazovaný WordPress plugin bbPress Topics for Posts, který umí provázat příspěvky na hlavním webu s WordPressem s tématy v BB fóru.
No ale proč to píšu - něco takovýho bych tu rád viděl ...

Re: Diskuze pod články na webu

Napsal: 01 črc 2018, 09:32
od Dex
Jak jsem psal, v principu se nebráním, pokud se najde nějaké rozumné řešení ;)

Zároveň si ale říkám, že u těch článků na webu, kde by diskuze třeba opravdu dávala smysl, je možné založit vlákno manuálně a do článku dát link. Ano, není to automatizované, ale fungovalo by to a na ověření toho, že to skoro nikdo nebude používat, by to stačilo :lol:

Mám ještě v paměti nářky před pár lety na nepřítomnost podpory Tapatalku. Pln nadšení jsem to tenkrát namontoval, abych po několika měsících zjistil, že to používám jenom já...