Diskuze pod články na webu

Odpovědět
Uživatelský avatar
McBig
Příspěvky: 10
Registrován: 07 bře 2013, 11:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Diskuze pod články na webu

Příspěvek od McBig »

Zdravím,

je škoda, že nejde (nebo nevím jak) registrovat se jako uživatel na stránkách a diskutovat pod článkem. Chápu že je to na děravém WordPressu, na který útočí kde jaký číňan, ale i tak :(

PS: tip pro RSS čtečku, všiml jsem si že v RSS chodí celé články, nic mě pak nenutí jít na web. Sice tam není žádná reklama, ale taková kontextová by tam mohla být - nerušila by a přinesla by třeba nějakou tu korunu na provoz.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Diskuze pod články na webu

Příspěvek od Dex »

Zdravím,

WP aktualizuju jak jen to jde, ale holt co se používá, na to se útočí :) Pokud chcete registraci, napište na info zavináč robodoupe tečka cz a zařídím. Dříve jsem se snažil s roboty bojovat, ovšem stejně nikdo pod články nediskutoval, takže to byla tak trochu ztráta času. Registraci jsem schoval a po více jak roce jste první komu chybí ;)

Má zájem pod články diskutovat ještě někdo? Bude-li více zájemců, mohu opět vyrazit do boje :twisted:

Pokud jde o RSS, tak ano máte pravdu, nabízíme celé články, což už se dnes moc nenosí. Nějakou dobu přemýšlím, že budeme jako ostatní poskytovat jen perexy, ať lidi přijdou na web. Asi to tak udělám. O reklamu nejde, tu nemáme nikde. Občas se nějaká nabídka objeví ale odoláváme :D Kupodivu o "populárně naučné" články, které jen tak mimochodem něco propagují, už takový zájem není. A přitom s tímto problém nemám. Musí to ale čtenářům nějak rozšířit obzory a odměnou za to může být v článku odkaz třeba do eshopu.
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
DavidO
Příspěvky: 1131
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Diskuze pod články na webu

Příspěvek od DavidO »

Hele tak já bych měl zájem. Tedy přesněji, mám takový nápad na fíčuru: když je dole ve článku odkaz "Máte-li k tématu co říci, neváhejte využít naše diskusní fórum!" tak by bylo fajn, kdyby to vedlo ne na root fóra jako teď, ale rovnou na diskusi k tomu článku. Ale nevím, jak to provázat - dokud žádná diskuse nezačala, tak aby tam zbytečně nebyla generovaná prázdná témata, naopak když si někdo přečte článek a chce začít (třeba se na něco k tomu zeptat), tak aby se "nějak samo" založilo vlákno, které by bylo provázané s tím článkem (a nejlépe oběma směry).
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Diskuze pod články na webu

Příspěvek od Dex »

Zdravím,

nápad je to docela dobrý, jenomže články obvykle pracují s řadou témat a proto mi dává lepší smysl třídit vlákna dle témat než článků.

Btw když byla dříve diskuze přímo pod články, prakticky nikdo to nepoužíval. Nevznikal ani jeden komentář měsíčně.

Zkusím se nad tím zamyslet, ale nic neslibuji ;)
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
feruna
Příspěvky: 18
Registrován: 17 dub 2013, 02:30

Re: Diskuze pod články na webu

Příspěvek od feruna »

I já bych se přimlouval za komentáře přímo pod článkem, respektive odkaz na konkrétní místo ve fóru. Někdy nejsem schopen identifikovat tu pravou rubriku. Feruna.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Diskuze pod články na webu

Příspěvek od Dex »

Přímluva zaznamenána ;)

Kolik lidí by to reálně využívalo? Zkuste se mi sem schválně "nahlásit" a já si to za měsíc sečtu :)

Pokud bude více zájemců, napíšu něco, co ta vlákna bude samo vytvářet a při jejich "nevyužití" také po určité době mazat. Nerad bych tu měl po roce 100 vláken bez jediné reakce ;)
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Uživatelský avatar
gilhad
Příspěvky: 262
Registrován: 29 kvě 2015, 00:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze pod články na webu

Příspěvek od gilhad »

Tak se schavlne hlasim abych byl secten :)
DavidO
Příspěvky: 1131
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Diskuze pod články na webu

Příspěvek od DavidO »

Už jsem si myslel, že jsem šťastnou náhodou narazil na řešení provázání webu s fórem, a ono BB a BB nemusí být ot samé. To co jsem našel je pro BBpress a ne phpBB :-(
Turn Comments Into Forum Threads On WordPress a odtamtud odkazovaný WordPress plugin bbPress Topics for Posts, který umí provázat příspěvky na hlavním webu s WordPressem s tématy v BB fóru.
No ale proč to píšu - něco takovýho bych tu rád viděl ...
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Diskuze pod články na webu

Příspěvek od Dex »

Jak jsem psal, v principu se nebráním, pokud se najde nějaké rozumné řešení ;)

Zároveň si ale říkám, že u těch článků na webu, kde by diskuze třeba opravdu dávala smysl, je možné založit vlákno manuálně a do článku dát link. Ano, není to automatizované, ale fungovalo by to a na ověření toho, že to skoro nikdo nebude používat, by to stačilo :lol:

Mám ještě v paměti nářky před pár lety na nepřítomnost podpory Tapatalku. Pln nadšení jsem to tenkrát namontoval, abych po několika měsících zjistil, že to používám jenom já...
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Odpovědět