winavr

Odpovědět
jur3c

winavr

Příspěvek od jur3c »

Pri programovani som pouzival winavr na vytvorenie hex-u a nwm preco odkedy mam windows 8.1 nejde mi napise mi error neviete poradit co s tym alebo nejaku inu alternativu
Diky
stepanb

Re: winavr

Příspěvek od stepanb »

Zkuste aplikaci spustit v kompatibilním režimu. Na exe soubor aplikace kliknete pravým tlačítkem myši, vyberete Vlastnosti, zobrazí se dialogové okno a druhá záložka je Kompatibilita. Tam nastavte, že se má aplikace spouštět ve starší verzi Windows. Systém ji pak spustí trochu jinak a bude se chovat jen pro tuto aplikaci, jako starší verze.
jur3c

Re: winavr

Příspěvek od jur3c »

praveze tam ide o chybu ked kompilujem na hex a podobne hovadinky tak mi vyskoci avrobjcopy dont start correctly ...
Uživatelský avatar
adamh
Příspěvky: 62
Registrován: 24 úno 2013, 23:10
Bydliště: Opava / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: winavr

Příspěvek od adamh »

jur3c píše:praveze tam ide o chybu ked kompilujem na hex a podobne hovadinky tak mi vyskoci avrobjcopy dont start correctly ...
Mozna provest tuhle proceduru (nastavit kompatibilni rezim) vsem programum z toolchainu...
“We’re all pathetic and creepy and can’t get girls. That’s why we fight robots.” –Kripke (TBBT)
Osobní web: adamh.cz
jur3c

Re: winavr

Příspěvek od jur3c »

Nepomohlo to

nepomohlo ani preinstalovanie s kompatibilitou
jur3c

Re: winavr

Příspěvek od jur3c »

nech robim co robim tak mi nejde vygenerovat hex ani v atmel studiu pricom ho v toolchaine ako output mam
jur3c

Re: winavr

Příspěvek od jur3c »

tu prispevok od sebastora mi pomohol

Kód: Vybrat vše

http://www.avrfreaks.net/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=1118778
Odpovědět