Iron Patriot Cosplay

Postup stavby, dotazy, úspěchy, slepé uličky a zkušenosti
JuraS.
Příspěvky: 318
Registrován: 28 led 2015, 16:06

Re: Iron Patriot Cosplay

Příspěvek od JuraS. »

Parádní. Minulý týdne jsem v Praze narazil na maníka co stál na Slinťáku. Musel jsem se podívat okolo zda jsem se nějak nedostal v časoprostoru jinam. Měl na sobě kompletní ohoz včetně tetování, zbraní jako z nějakého fantazy seriálu (na jehož jméno si zaboha nevzpomenu protože ho nesleduju). Měl i broušené zuby, uši měl taky upravené, protáhnuté lalůčky. Pak jsem se dozvěděl, že je v Praze pochod za legalizaci marihuany a podobné typy a dávali v televizi. Možná šel taky pochodovat za volné hulení a tohle byl jeho výsledek.
Máš parádní ohoz. K čemu to bude sloužit ? Je to jen "dokázal jsem to" a nebo to má nějaký hlubší význam ? někde na youtube jsem viděl návod jak nějaký maník dělá rakety. Snaží se s nimi doletět co nejvýš. Ukazoval jak vyrábí si sám raketové palivo. Je to jen cukr pro diabetiky a cosi co se dá normálně koupit. Kdyby jsi se chtěl přiblížit filmovému hrdinovi co nejblíž. Ten raketový pohon bude jednodušší než jeho super počítač a silové pole vystřelované z ruky.
Uživatelský avatar
eMZet
Příspěvky: 133
Registrován: 24 úno 2013, 15:02

Re: Iron Patriot Cosplay

Příspěvek od eMZet »

Hi tak lietanie urcite neplanujem. Pracujem na dalsom kostime (zatial tajomstvo).

Povodne som si chcel urobit len prilbu ako dekoraciu do bytu, lebo som velky fanusik filmovych hrdinov ako je Iron Man. Velmi sa mi zapacil Iron Patriot. Ked bola hotova dal som sa aj na ostatne casti. Potom mi kamarat povedal, ze co s tym nejdem na nejaku sutaz. Ani som nevedel, ze take sutaze su. Tak som sa prihlasil na Comics Salon. Na moje obrovske prekvapenie sa mi podarilo tuto sutaz vyhrat. Tak som to trochu zdokonalil a skusil som sa zucastnit aj nejakych robotickych sutazi ako Robotic Tournament v Polsku a Istrobot v Bratislave. V polsku som ziskal 1 miesto poroty a aj divacku cenu. V BA som ziskal cenu poroty. Skoda, ze sutaz v Prahe rozdelili na 2 dni. Siel by som skusit stastie aj tam. Ked nic ine aspon ozivit atmosferu. Vacsinou to ma obrovsky ohlas. No takto mi to absolutne nevyhchadza je to prilis daleko, aby som tam do nedele do 17 bol a potom siel taku dialku domov a v pondelok do prace.
SKODA !!!!!
Odpovědět