dobíjecí stanice

Postup stavby, dotazy, úspěchy, slepé uličky a zkušenosti
JuraS.
Příspěvky: 318
Registrován: 28 led 2015, 16:06

Re: dobíjecí stanice

Příspěvek od JuraS. »

jrt píše:Jo a oboustranná lepící páska se dá koupit v papírnictví... :D
Jen pozor, abys té energie neodebral moc a nevytvořil si v obýváku černou díru.
Oboustrnou lepící pásku mám od 3M průmyslovou. přilepím ti k prdeli židli a když ji budeš chtít sundat tak ti to utrhne i kůži. A černou díru , To je to co má mezi nohama každá opice z afriky co se sem teď plaví přes středozemní moře a je to samička.
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: dobíjecí stanice

Příspěvek od jrt »

Vypadá to, že kombinace alkoholu a horka ti nejspíš moc nesvědčí :D :D :D
jrt
JuraS.
Příspěvky: 318
Registrován: 28 led 2015, 16:06

Re: dobíjecí stanice

Příspěvek od JuraS. »

alkohol a teplo ? sedím celé odpoledne v kanclu ve stínu v průvanu...a alkohol jsem neměl ani nepamatuji...fakt...asi o víkendu skleničku bílého vína...
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: dobíjecí stanice

Příspěvek od jrt »

Oboustrnou lepící pásku mám od 3M průmyslovou. přilepím ti k prdeli židli a když ji budeš chtít sundat tak ti to utrhne i kůži. A černou díru , To je to co má mezi nohama každá opice z afriky co se sem teď plaví přes středozemní moře a je to samička.
Pokud tohle nebylo napsáno pod vlivem alkoholu, tak by ses asi měl poradit s lékařem...
Jak ti jde to pájení? Vychloubal ses, jakou úžasnou páječku a ostatní příslušenství jsi si koupil a pak už jen veliké ticho...
jrt
pgerla
Příspěvky: 400
Registrován: 11 dub 2013, 00:17

Re: dobíjecí stanice

Příspěvek od pgerla »

To budou prášky, tyjsou zákeřné a dle účinné látky se nesmí konzumovat s alkoholem, či chodit na slunce a u některých se nesmí konzumovat mléko. Tak jedinné co je bezpečné je voda. I když tu už nepomůže ani svěcená.
JuraS.
Příspěvky: 318
Registrován: 28 led 2015, 16:06

Re: dobíjecí stanice

Příspěvek od JuraS. »

odpověď cestou pm,
Odpovědět