PCB pro SMD

Odpovědět
JuraS.
Příspěvky: 318
Registrován: 28 led 2015, 16:06

PCB pro SMD

Příspěvek od JuraS. »

Zdravím. Jen se poptám zda by se našel někdo kdo by mi udělal kompletní PCB. Jde o to, že mám I2C SMD chip který potřebuji osadit a k němu vytvořit konvertor úrovní I2C z 5V (arduino) na 2V (chip) a osadit potřebné SMD součástky a pin konektory. K tomu doplnění : i2c level shifter z úrovně 5V na 2V. Všude běžně dostupné jsou mezi 5V a 3,3V. Ty 2V musí být stabilizované protože chip má deadline na 2,2V.
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: PCB pro SMD

Příspěvek od jrt »

Level shifter je zde a upravíš ho prostě tím, že stranu pro low voltage připojíš místo na 3,3V na 2 V. Jako stabilizátor je nejjednodušší použít obvod LM317LZ.
Že by se tu našla dobrá duše, která by ti to navrhla a vyrobila komplet za cenu, kterou bys akceptoval pochybuji, ale naděje umírá poslední :)
Kdybys napsal, co je to za chip s napájením 2 V, možná bychom byli chytřejší, spousta z nich je buď 3,3 nebo dokonce i 5 V tolerant.
jrt
JuraS.
Příspěvky: 318
Registrován: 28 led 2015, 16:06

Re: PCB pro SMD

Příspěvek od JuraS. »

Díky. Nechci to zakřiknout ale dnes si pro něco jdu k čemu jsem objednal a koupil tohle : http://www.ebay.com/itm/291452838318
To co na to půjde jede od 1,7 do 2,2 V. Ten obvod nebudu skládat sám, už jsem psal že si o elektřině pamatuji, že se "drát pod napětím se chytne rukou (pravou a nebo levou už si nepamatuji) a palec ukazuje cosi a prsty jak se něco otáčí.". To však neznamená, že nemůžu používat elektrické spotřebiče.
Odpovědět