Lego Mindstorms NXT 2.0

Odpovědět
Bodie
Příspěvky: 110
Registrován: 05 kvě 2013, 17:52

Lego Mindstorms NXT 2.0

Příspěvek od Bodie »

Zdravím,
do jednoho projektu na škole potřebuju objednat tuto stavebnici. Máte nějaké tipy, odkud ji bezproblémově objednat?
Například na Zboží.cz na mě vyskočí spousta obchodů se spoustou "zajímavých" názvů, tak jen jesti někdo máte zkušenosti.
Díky
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Lego Mindstorms NXT 2.0

Příspěvek od jrt »

Velkou zkušenost s hračkářskými e-shopy nemám, ale párkrát jsem tam zkoušel něco koupit a tak vím, že se s nějakou aktualizací skladu většinou moc nepářou, takže jen málokde mají Mindstorms opravdu skladem. Na nabídku objednání bych moc nespoléhal, nejspíš by to skončilo informací, že požadované zboží už není k dispozici ani u dodavatele. A protože se jedná o výběhový typ, tak byste neměl s objednávkou váhat.
jrt
Bodie
Příspěvky: 110
Registrován: 05 kvě 2013, 17:52

Re: Lego Mindstorms NXT 2.0

Příspěvek od Bodie »

Dva nebo tři obchody mi již napsaly, že zboží nemají, jedni tvrdí, že bude koncem července, druzí že už nebude,...
Překvapilo mě, že ani na stránkách lega nejde stavebnice zakoupit a nová verze ještě není. Naštěstí ji teda v jednom obchodě měli psanou, tak jsem ji objednal a teď čekám na odpověď, zda ji opravdu mají.
hubacekp
Příspěvky: 259
Registrován: 24 úno 2013, 13:40

Re: Lego Mindstorms NXT 2.0

Příspěvek od hubacekp »

zkus ebay.de, nebo ebay.co.uk
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw= ... 0&_sacat=0
v rámci EU to je rychlejší, než objednat z USA dopravu z Hong Kongu. A je to bez DPH na použité zboží.
Bodie
Příspěvky: 110
Registrován: 05 kvě 2013, 17:52

Re: Lego Mindstorms NXT 2.0

Příspěvek od Bodie »

Ebay mě taky napadl, ale moc nevím, jak bych dával nějaký účet za to do nákladů, to by asi neprošlo. Nicméně dík za nápad.
Nakonec i psolední obchod, který jsem kontaktoval, zklamal. Takže teď budu zkoušet eduxe.cz a verzi Mindstorms Education.
mandroid
Příspěvky: 9
Registrován: 17 dub 2013, 23:12

Re: Lego Mindstorms NXT 2.0

Příspěvek od mandroid »

rozhodne treba nakupovat v ramci EU aby sa k tomu este nepribalilo clo a etse aj DPH. Ja by som navrhoval pockat do septembra potom bude uz dostupna nova verzia EV3.

Skuste napriklad http://www.eduxe.cz/ alebo Amazon. Ja som inac kupoval NXT 1 aj 2 v Anglicku active-robots kde aj po pripocitani postovneho to bolo stale lacnejsie (hlavne Education verzie). Bohuzial to ale vyzera tak ze NXT 2 uz nie je dostupna co sa pravdepodobne odrazi na cene. Co sa tyka Ebay a nakladov tak by Vam normalne mali vystavit fakturu.
Odpovědět