ServoBloky

Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: ServoBloky

Příspěvek od jrt »

hubacekp píše: 18 kvě 2017, 23:21 1) ložiska F605ZZ nemají u všech prodejců stejný průměr (4,95 versus 4,98). Může se to zdát jako blbost, ale má to vliv na zabroušení tyče a navléknutí ložiska lehce, nebo velkou silou či vůbec.
U ložisek Made in China (a to je většina těch levných) můžeš být rád, když vůbec mají kuličky.
2) Osa děr vrtaných skrz profil není vždy kolmá na osu profilu => celek je o pár mm deformovaný
Prokletí levných vrtaček, i já to obcházím, jak se dá...
3) Když se při sestavování zapomene navléknout řemen, musí se to celé rozebrat a znovu složit - to bylo kletí!
Padala slova nevole i vole? :D

Doufám, že zítra přijdeš na Robodoupě, abych ti mohl vysvětlit, co všechno si udělal špatně a jak já bych to udělal lépe, kdybych to uměl!
jrt
hubacekp
Příspěvky: 259
Registrován: 24 úno 2013, 13:40

Re: ServoBloky

Příspěvek od hubacekp »

jrt píše: 19 kvě 2017, 12:09 Padala slova nevole i vole? :D
Doufám, že zítra přijdeš na Robodoupě, abych ti mohl vysvětlit, co všechno si udělal špatně a jak já bych to udělal lépe, kdybych to uměl!
Padala nejen slova nevole a vole, ale i hýždě a německá zatáčka. Protože ty ložiska jako fakt nejdou zas tak volně sundat ! :?
Zítra přijdu hlavně pro ty rady a dílo beru taky. Mám to přidělané krásně přesně vruty na originálním smrkovém prkénku...
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: ServoBloky

Příspěvek od jrt »

Na Úschovnu jsem umístil několik knížek o jemné a přesné mechanice. Až na jednu jsou v češtině, takže padají i výmluvy na jazykovou bariéru :D
Ale pamatujte: kdo dřív přijde, ten dřív mele - Úschovna dovolí jen 30 stažení a soubor po 30 dnech smaže!
jrt
hubacekp
Příspěvky: 259
Registrován: 24 úno 2013, 13:40

Re: ServoBloky

Příspěvek od hubacekp »

Výborně. Díky.
Zbývá 21 stažení :-)
Odpovědět