vsesmerove kolesa

Odpovědět
jur3c

vsesmerove kolesa

Příspěvek od jur3c »

zdravim neviete kde by sa dali zohant vsesmerove kolesa co najmensie niekde cz/sk
diky
Uživatelský avatar
eMZet
Příspěvky: 133
Registrován: 24 úno 2013, 15:02

Re: vsesmerove kolesa

Příspěvek od eMZet »

Skus pozriet tu, alebo tu.
pgerla
Příspěvky: 400
Registrován: 11 dub 2013, 00:17

Re: vsesmerove kolesa

Příspěvek od pgerla »

Kolečko hezké až na tu cenu ... je to něco jako originál plastová krytka na objektiv za 300 Kč. Oboje je kulaté.
JuraS.
Příspěvky: 318
Registrován: 28 led 2015, 16:06

Re: vsesmerove kolesa

Příspěvek od JuraS. »

nebude to tadylevnější ?
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: vsesmerove kolesa

Příspěvek od DavidO »

Já jsem koupil zde: http://www.manutan.cz/cs/mcz/vsesmerove-kladky
Anebo hledejte taky u jiných dodavatelů/výrobců skladové manipulační techniky, jen je třeba si uvědomit, že pro poháněná kola nejsou tahle kolečka obecně moc vhodná, protože jsou dělaná na to, aby co nejvíc klouzala. Pro použití jako poháněná kola na všesměrovém robotovi by bylo dobré ty válečky nahradit nebo obalit něčím přilnavějším (silikon, PUR apod.). Také potřebují podlahu takovou, aby se nemohly zasekávat - spáry mezi parketami, dlaždičkami, linoleem budou malým kolečkům vadit, a to i když budou jen jako podpěrná.
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Pirx
Příspěvky: 181
Registrován: 24 úno 2013, 16:29
Kontaktovat uživatele:

Re: vsesmerove kolesa

Příspěvek od Pirx »

SiliconBot na RobotemRovně jezdil po dlaždicích docela dobře.

Obrázek

Kolečka měla tuším průměr kolem 100 mm.
Soldering fumes make you stronger!
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: vsesmerove kolesa

Příspěvek od DavidO »

Jojo, viděl jsem osobně, jezdilo to pěkně :o
Ty od Manutanu jsou "ten jiný druh", válečky jsou rovnoběžně s kolečkem, ne našikmo:
Obrázek
Buď se dají použít takhle, anebo jako dvojmontáž (jsou na to připravená). Tak jako tak se na spárách zasekávají (jsou poloviční, 5cm). Tedy ne že by vyloženě natvrdo, ale robota to snadno vychýlí. Zřejmě kdyby byly větší, tak by to bylo míň výrazné; tyhle byly nejmenší, co jsem našel.
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Odpovědět