Smazání neaktivních uživatelů

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Smazání neaktivních uživatelů

Příspěvek od Dex »

Zdravím,

hromadí se nám v databázi "mrtvé duše".

Proto za 14 dní (cca k 1.5.2016) smažu všechny účty, které za poslední rok nikdo nepoužil.

Pokud se chcete vyhnout smazání, stačí se přihlásit (není potřeba ani napsat nějaký komentář).
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
hubacekp
Příspěvky: 259
Registrován: 24 úno 2013, 13:40

Re: Smazání neaktivních uživatelů

Příspěvek od hubacekp »

Tak zatím třeba jen ty uživatele zneaktivni. Rok není zas tak dlouhá doba. Třeba někdo jen čte. :-)
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Smazání neaktivních uživatelů

Příspěvek od Dex »

I pokud jen čte a je přihlášený, tak se považuje za aktivního. Přihlášení je nutné třeba pro zobrazování nepřečtených příspěvků.

Našel jsem třeba asi třicet účtů, které nikdo nikdy nepoužil a přitom nejde o spamboty. K čemu se takový člověk registruje vážně netuším ;)
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1354
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Smazání neaktivních uživatelů

Příspěvek od fulda »

Asi si představoval, že to bude číst, ale pak zjistil, že to stojí čas.
Já třeba čtu v RSS, přihlášení používám jen pro psaní.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
hary
Příspěvky: 43
Registrován: 31 led 2014, 17:15

Re: Smazání neaktivních uživatelů

Příspěvek od hary »

Ahoj, já se přihlašuji jen když chci něco napsat, jinak jsem na stránkách několikrát týdně pro čtení. Nerozumím tomu - nevidět nepřečtené. Co to znamená - že o nějaký text přijdu? Díky za vysvětlení.
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Smazání neaktivních uživatelů

Příspěvek od jrt »

hary píše:Nerozumím tomu - nevidět nepřečtené. Co to znamená - že o nějaký text přijdu? Díky za vysvětlení.
Pokud se přihlásíš, tak v nabídce "Rychlé odkazy" vlevo nahoře najdeš položku "Nepřečtené příspěvky". Pokud přihlášen nejsi, tak tam tahle volba chybí (program neví, že ten kdo právě čte tohle fórum jsi zrovna ty a tak nemá jak poznat, co už jsi četl a co ne).
Tím, že nejsi přihlášen samozřejmě o nic nepřicházíš - klikneš v "Rychlých odkazech" na položku "Aktivní témata" a zobrazí se ti všechny příspěvky za zvolené období.
jrt
hary
Příspěvky: 43
Registrován: 31 led 2014, 17:15

Re: Smazání neaktivních uživatelů

Příspěvek od hary »

Ahoj, děkuji. Toho rozdílu (zobrazí - nezobrazí) jsem si dosud nevšimnul, ani do rychlých odkazů jsem nikdy nešel. Nové znalosti o fóru mi tak ulehčí snadněji se dostat k novým příspěvkům. Hary
Odpovědět