docasny link ! - Jak objednat plosne spoje v Cine

Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: docasny link ! - Jak objednat plosne spoje v Cine

Příspěvek od fulda »

Není jedna osa trochu málo? To přeci na kečuphouse nestačí:
https://hackaday.io/project/154496-2d-a ... y-2d-space
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: docasny link ! - Jak objednat plosne spoje v Cine

Příspěvek od fulda »

David se ptal ještě na tento plošňák. To jasně není panelizace tří desek, ale jedna složitější deska do zvláštní krabičky.
Přílohy
pcb_do_.jpg
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
David
Příspěvky: 39
Registrován: 19 dub 2013, 18:05

Re: docasny link ! - Jak objednat plosne spoje v Cine

Příspěvek od David »

Zdravím,
od 7.12.2018 změnilo vedení firmy ALLPCB firemní filosofii a doprava již není zdarma. Do ČR tedy za 19 USD a kdo si hlídá nepřekročení hranice 25 USD kvůli daním apod., moc těch "tišťáků" asi neobjedná. ;)

David
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: docasny link ! - Jak objednat plosne spoje v Cine

Příspěvek od DavidO »

Tak to je škoda, +19$ za dopravu pro malé zakázky nespraví ani aktuální -20% akce. Ale jak tak koukám po konkurenci (přes pcbshopper.com), tak to je s takhle rychlým dodáním všude podobné. Zkusil jsem si nechat nacenit 20ks 38x50mm a vychází ALLPCB 34$, JCLPCB 32.95$, Seeed Studio 34.42$, PCBWay 41.80$. No jo, no. Pořád ale bohužel vychází rychlost, cena i přístup k zákazníkovi lépe, než vyrobit v tuzemsku.
Ten limit bude potřeba hlídat, až Číňan začne posílat komerční zakázky místo reklamního vzorku.
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Odpovědět