Dlouhodobá maturitní práce

CZMartin_k
Příspěvky: 61
Registrován: 29 kvě 2014, 17:04

Re: Dlouhodobá maturitní práce

Příspěvek od CZMartin_k »

fulda píše:K těm čárám "do otvorů"
Tady je pár obrázků ve velkém rozlišení. První je obrazovka z eagle (nechal jsem tam barvy jak jsou originál), druhej je obrazovka z pdf, tam už jsou dírky děravé a třetí je svg z toho eagle. (a na samém konci zip se vším)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ZIP
Udělal jsem z toho *.SWG, ale když ve wordu 2016 dám vložit obrázek, pak ho vyberu, píše to: "Obrázek neni k dispozici." Jak tam mohu přidat ten swg obrázek?
Registr plosnak final.rar
(4.36 KiB) Staženo 244 x
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1354
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Dlouhodobá maturitní práce

Příspěvek od fulda »

SVG - Scalable Vector Graphics :)

Zvláštní, že ho nečte, já to nemohu vyzkoušet, bo nemám M$ office, ale sám Micro$oft ten formát před nějakou dobou celkem propagoval.
Tak bych na něj použil copy / paste a nebo ho uložil jako WMF - Windows MetaFile
Přílohy
Registr_plosnak_final_wmf.zip
(6.27 KiB) Staženo 237 x
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
CZMartin_k
Příspěvky: 61
Registrován: 29 kvě 2014, 17:04

Re: Dlouhodobá maturitní práce

Příspěvek od CZMartin_k »

fulda píše:SVG - Scalable Vector Graphics :)

Zvláštní, že ho nečte, já to nemohu vyzkoušet, bo nemám M$ office, ale sám Micro$oft ten formát před nějakou dobou celkem propagoval.
Tak bych na něj použil copy / paste a nebo ho uložil jako WMF - Windows MetaFile
To už vložit jde, ale je to nepoužitelný. Budu muset použít klasiku..
Nahoře je to WMF a dole je JPG nebo PNG.
forum.jpg
CZMartin_k
Příspěvky: 61
Registrován: 29 kvě 2014, 17:04

Re: Dlouhodobá maturitní práce

Příspěvek od CZMartin_k »

Do dokumentace mám použít jen samotný plošný spoj nebo i ten s osazovacím plánem?
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1354
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Dlouhodobá maturitní práce

Příspěvek od fulda »

Já mám rád v dokumentaci ten model kdy je tam schéma a náhled plošňáku (osazovák s podkresem) - KOUKNI
A nebo se spíš podívej třeba do amára, jak jsou psané články tam.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
CZMartin_k
Příspěvky: 61
Registrován: 29 kvě 2014, 17:04

Re: Dlouhodobá maturitní práce

Příspěvek od CZMartin_k »

fulda píše:Já mám rád v dokumentaci ten model kdy je tam schéma a náhled plošňáku (osazovák s podkresem) - KOUKNI
A nebo se spíš podívej třeba do amára, jak jsou psané články tam.
Dobře, děkuji. A všechno ostatní stačí v Eaglu souboru přiloženém na CD nebo mám udělat zvlášť plošný spoj, osazovák a to až dát na to CD?

Když to udělám tak, jak říkáš, tak u mě je vidět špatně barevná i černobílá varianta..:
LED 9.png
LED 9.png (20.2 KiB) Zobrazeno 6133 x
LED 99.png
LED 99.png (27.51 KiB) Zobrazeno 6133 x

Mimochodem to jsou tvé stránky?
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1354
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Dlouhodobá maturitní práce

Příspěvek od fulda »

ano, stránky jsou moje.
Proto že v černobílé je ten náhled špatně čitelnej, tak používám pro pošňák světle šedou a pokud si to z nějakého důvodu nemohu dovolit, tak dávám jen osazovák.
Do přílohy přikládám i plošňák + osazovák + schema jako černobílá pdf, pořád si říkám, že ne každý má eagle a ne každému se chce instalovat.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
CZMartin_k
Příspěvky: 61
Registrován: 29 kvě 2014, 17:04

Re: Dlouhodobá maturitní práce

Příspěvek od CZMartin_k »

fulda píše:ano, stránky jsou moje.
Proto že v černobílé je ten náhled špatně čitelnej, tak používám pro pošňák světle šedou a pokud si to z nějakého důvodu nemohu dovolit, tak dávám jen osazovák.
Do přílohy přikládám i plošňák + osazovák + schema jako černobílá pdf, pořád si říkám, že ne každý má eagle a ne každému se chce instalovat.
Jak to z Eagle dostáváš? Já dělám tisk do PDF. Co kdybych to měl černobílé a neměl bych tam ty popisy. Jen obrysy součástek a spoj?
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1354
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Dlouhodobá maturitní práce

Příspěvek od fulda »

Co jak dostávám? ty obrázky? Taky tiskem do pdf, ale se rozhodnu, jestli zakliknu že černobílé a nebo ne. Pokud chci náhled se šedýmˇa spojema, tak si prost udělám takové barevné schéma, které už je takové samo od sebe a je to.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
CZMartin_k
Příspěvky: 61
Registrován: 29 kvě 2014, 17:04

Re: Dlouhodobá maturitní práce

Příspěvek od CZMartin_k »

Dobře. Nevěděl bys Ty nebo někdo jinej, jak to je s tím, že se LED diody spínají tzv. časovaně? Prostě že do LED diody pustím třeba 3x větší proud, aby více svítila a pak jí nechám nějakou dobu chladnout, aby se nepřehřála? Já sjem to hledal na googlu, ale nic jsem nenašel nebo spíš nevím, co zadat do google, aby mi to našel. Potřebuju k tomu nějakou teorii, jak toto časování funguje...
Odpovědět