Kolíček pro dotekový kontakt

Odpovědět
filostar

Kolíček pro dotekový kontakt

Příspěvek od filostar »

Dobrý den, nezná někdo náhodou kontaktní kolíček, který se používá například v dobíjecích kolébkách pro elektrozařízení? Přikládám foto pro představu. Je to kolíček o délce 3mm případně 4mm. Poslední 1mm je zasouvací (uvnitř je zřejmě nějaká pružinka). Už jsem poptával různě prodejce elektronických součástek atp. Nikdo mi nedokázal ani říct, pod jakým názvem to mám když tak hledat.
Přílohy
obrázek 2.JPG
kolbaba71
Příspěvky: 466
Registrován: 12 říj 2013, 17:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolíček pro dotekový kontakt

Příspěvek od kolbaba71 »

Není to zrovna levný, ale mají je třeba i na eBay v rozumném množství - 10ks. Na Aliexpres je minimální odběr 200-1000 Ks.
filostar

Re: Kolíček pro dotekový kontakt

Příspěvek od filostar »

Děkuji moc. Našel by se někdo, kdo by byl schopen vyrobit 80 ks deštičky, fotku které jsem dával do prvního příspěvku?
Ty pružinové piny bych dodal - už jsem našel dodavatele rozumných množství v USA. Jedná se pouze o deštičku s micro USB konektorem a 4 ks zmiňovaných pružinových pinů. Rozměry jsou cca 3,5 x 2,5cm (dodám vzorový kus).
Pepa z depa
Příspěvky: 85
Registrován: 02 úno 2014, 02:12

Re: Kolíček pro dotekový kontakt

Příspěvek od Pepa z depa »

Nevím, jestli už jsi sehnal dodavatele... U profíků bys za takovouhle "sadu" dal 2,5 (mluvím pouze o neosazenejch deskách)
zadej např. zde http://www.printed.cz/shop/set-full-mode
Pokud by byly bez potisku a bez masky, tak by asi někdo byl schopnej je stvořit doma za jinou cenu.
A dle mýho názoru... nevím jestli je ta deska dělaná do nějaký určitý pixly, nebo je to nějakej modul, ale kdyby nebyla, tak se to s přehledem vejde do čtvrtiny tohohle rozměru a to už jsi s cenou zase jinde ;)
Odpovědět