Vypalování laserem

fulda

Re: Vypalování laserem

Příspěvek od fulda » 12 říj 2017, 09:31

To nedokáži podle obrázku odhadnout, popis je stejný, tak to asi bude OK.
Co bych dnes udělal jinak je, že bych nekupoval tento velký set. Z jednoho prostého důvodu: je to velká krabice a poštovní celník to má potřebu řešit.
Ten power adapter je na nic, má americkou vidlici a není kvalitní, takže není důvod ho používat (já ho zahodil).
Samotné brýle jsou levné a nikoho nezajímají
A samotný laser s tím modulem pro TTL řízení je pro naše pošťáky nepochopitelný a tak jej pouštějí.

Motory jsou OK, používám je i jinde.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.

gilhad

Příspěvek od gilhad » 12 říj 2017, 15:21

Takze spis neco takoveho? (videl jsem ve spouste nabidek se stejnymi obrazky, tak jsem skrtnul tu nejlevnejsi a vybral prodejce, co ma aspon nejaky obrat a historii. A vas ma 1.6W, tak jsem preskocil vsechny do 0.5W a prvni byla kategorie 2.5W - 12V, >2A (cili prikon 24W+ i s vetrakem a logikou, cemuz se snad da uverit) Jako zdroj bych asi pouzil nejaky stary pocitacovy, ten by na 12V vetvi mohl mit dost a par jich tu mam v supliku)
https://www.aliexpress.com/item/Focusab ... 40229.html

(IMHO ma celnik zajem o cokoli, co je nad 21 EUR, nebo mozna 22 EUR - a pak je lepsi kdyz je u toho uvedeny shiping cost, jinak ho clovek musi zaplatit podle ceniku ceske posty (cti nesmyslne vysoky), takze Free shipping vyjde paradoxne podstatne draz)

fulda

Příspěvek od fulda » 12 říj 2017, 15:56

Například tento.
Je na fotkách stejný jako ty ostatní.

Ano, ale pokud je krabice malá a cena taky, tak to nechá, ale u velké krabice si požádá o dodání papírů.
TOHOTO si ani nevšiml a ten malej za $60 mu vadil.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.

gilhad

Příspěvek od gilhad » 12 říj 2017, 16:51

Diky, uz mam objednano (a zaplaceno), ted zbyva jen cekat. Doufam, ze na nejakem dalsim robodoupeti taky budu smrdet :)

Odpovědět