přednáška "Harnessing the Creative Power of Drones"

DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: přednáška "Harnessing the Creative Power of Drones"

Příspěvek od DavidO »

Plácáte páté přes deváté. Nevíte o tom nic, zdá se mi, že chcete jen pindat nebo se hádat ale ne se něco sám dozvědět. Přečetl jste si o tom něco? Shlédl jste jeho prezentace? Přečetl jste si vůbec pořádně abstrakt, co jsem sem dával?
Odkazuji opět na můj komentář z 03 lis 2017, 13:40. Nebudu o tom s Vámi diskutovat přes fórum, je to pro mě ztráta času, do kategorie zájemců zjevně nezapadáte.
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
pgerla
Příspěvky: 400
Registrován: 11 dub 2013, 00:17

Re: přednáška "Harnessing the Creative Power of Drones"

Příspěvek od pgerla »

DavidO píše: 05 lis 2017, 13:36 Plácáte páté přes deváté. Nevíte o tom nic, zdá se mi, že chcete jen pindat nebo se hádat ale ne se něco sám dozvědět. Přečetl jste si o tom něco? Shlédl jste jeho prezentace? Přečetl jste si vůbec pořádně abstrakt, co jsem sem dával?
Odkazuji opět na můj komentář z 03 lis 2017, 13:40. Nebudu o tom s Vámi diskutovat přes fórum, je to pro mě ztráta času, do kategorie zájemců zjevně nezapadáte.
Přečetl a nevidím NIC co by jsme už neznali.
Přečetl jsem si Váš komentář k digitalWrite() a vydím, že nemá smysl diskutovat ;)
Odpovědět