Listopadové Malostranské Robodoupě

Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě

Příspěvek od jrt »

Což mi připomíná, že zopakování tvé mimořádně zajímavé přednášky by nebylo vůbec na škodu.
jrt
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě

Příspěvek od Dex »

OpenSCAD mám pochopitelně taky založený a je klidně možné, že u něj skončím (a ne nechyběl jsem, má docházka je skoro vzorná ;)). Ovšem to co ukazoval Michal, je ještě o kousíček jednodušší :lol:
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
e-Mole
Příspěvky: 3
Registrován: 09 lis 2017, 18:14

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě

Příspěvek od e-Mole »

Zdravím! Dnes jsem narazil na váš "RoboDoupě program", kde je zmiňován micro:bit. Rád bych se zúčastnil coby žáček :-).

Vede se tu diskuse kolem 3D tisku, tak pokud by byl zájem, mohu nabídnout svůj pohled na věc a nějaké ty zkušenosti, co se mi osvědčilo a co ne. Případně něco o tiskových materiálech bych asi také zvládnul...
Na hraní mohu případně dovézt nějaké Bitbeamové stavebnice (http://www.e-mole.cz/diy/m-bitbeam).
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě

Příspěvek od jrt »

e-Mole píše: 09 lis 2017, 23:23 Zdravím! Dnes jsem narazil na váš "RoboDoupě program", kde je zmiňován micro:bit. Rád bych se zúčastnil coby žáček :-).
Ony ty hrátky s Micro:bitem jsou opravdu jen hrátky, ale zrovna na tomto Robodoupěti se bude tahle problematika probírat o něco hlouběji.
Vede se tu diskuse kolem 3D tisku, tak pokud by byl zájem, mohu nabídnout svůj pohled na věc a nějaké ty zkušenosti, co se mi osvědčilo a co ne. Případně něco o tiskových materiálech bych asi také zvládnul...
Pokud se tohle nevejde do listopadového Robodoupěte, rádi přednášku/y zařadíme v lednu (6.1.)
Na hraní mohu případně dovézt nějaké Bitbeamové stavebnice (http://www.e-mole.cz/diy/m-bitbeam).
Rádi si pohrajeme.
Díval jsem se na váš web - vydáváte časopis, takže bychom mohli nějaké články či jejich kompilace sdílet na webu robodoupe.cz. Co vy nato?
jrt
e-Mole
Příspěvky: 3
Registrován: 09 lis 2017, 18:14

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě

Příspěvek od e-Mole »

Ony ty hrátky s Micro:bitem jsou opravdu jen hrátky, ale zrovna na tomto Robodoupěti se bude tahle problematika probírat o něco hlouběji.
Díky za odpověď. Snad ta micro:bit "hloubka" nebude moc velká :-).
Pokud se tohle nevejde do listopadového Robodoupěte, rádi přednášku/y zařadíme v lednu (6.1.)
Spíše než regulérní přednášku jsem myslel příspěvek do diskuse. Ale pokud by byl zájem přímo o přednášku určitě se také nějak domluvíme.
Rádi si pohrajeme.
Díval jsem se na váš web - vydáváte časopis, takže bychom mohli nějaké články či jejich kompilace sdílet na webu robodoupe.cz. Co vy nato?
I o tomto se můžeme pobavit. Jakoukoli oboustranně výhodnou spolupráci s Vámi uvítáme.
e-Mole
Příspěvky: 3
Registrován: 09 lis 2017, 18:14

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě

Příspěvek od e-Mole »

Ještě mě napadá, bylo by možné vzít s sebou nějaké studenty (gymnázium)?
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě

Příspěvek od jrt »

e-Mole píše: 10 lis 2017, 19:48 Ještě mě napadá, bylo by možné vzít s sebou nějaké studenty (gymnázium)?
Samozřejmě, bude nás víc, nebudem se bát vlka nic! :D
jrt
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě

Příspěvek od jrt »

UP!
jrt
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě

Příspěvek od DavidO »

jrt píše: 16 lis 2017, 19:14UP!
Pro ty, co by si nevšimli - mrkněte na první příspěvek v tomto vlákně, jrt tam průběžně aktualizuje program. A nezapomeňte se přihlásit! Je to za týden a přihlášených zatím moc není.
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě

Příspěvek od jrt »

Aktualizováno 20.11.2017
jrt
Odpovědět