Robotem rovně 2017

Odpovědět
pgerla
Příspěvky: 400
Registrován: 11 dub 2013, 00:17

Robotem rovně 2017

Příspěvek od pgerla »

Nebyl jsem osobně a nelituji ...
Dle videa "vítěze" obyčejná fraška.
To je povoleno řvát "Na stranu!", je povoleno vyjet mimo chodník (byť jen při couvání)?
Na co platili ostatní startovné, když vítěz má v mozku zkrat a nestydí se za to.
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Robotem rovně 2017

Příspěvek od jrt »

pgerla píše: 15 kvě 2017, 21:48 Nebyl jsem osobně a nelituji ...
Ani my, kteří jsme tam osobně byli, nijak zvlášť nelitujeme, že ses nedostavil.
Na co platili ostatní startovné, když vítěz má v mozku zkrat a nestydí se za to.
Kdyby byli všichni tak chytří jako ty, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej.
jrt
pgerla
Příspěvky: 400
Registrován: 11 dub 2013, 00:17

Re: Robotem rovně 2017

Příspěvek od pgerla »

Císař pán je vůl!
on není vůl, on je korunovanej.

Lidi jsou svině a pro vítězství udělají cokoliv.

Na všestrannosti holka prokázala svou všestrannost, když se část trasy nechala svézt autem a drze pak dojela do cíle.
Prošlo by ji to nebýt diváka, kterému to přišlo nefér.

Loni na orientačním závodu vyhrálo družstvo podvodem. Odvezli si první místo.
Přišlo se na to až náhodně podle fotek na rajce.cz

Jaký smysl má slovo Autonomní, když varujete diváky?
Odehnali dejme tomu 50% překážek (chodců).
Na potenci to nemá vliv ...
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Robotem rovně 2017

Příspěvek od jrt »

jrt
AlesH
Příspěvky: 323
Registrován: 25 úno 2013, 09:18

Re: Robotem rovně 2017

Příspěvek od AlesH »

Finta je v tom, že podle pravidel této konkrétní soutěže (Robotem rovně) není třeba se vyhýbat překážkám a vyjetí z cesty je započítáno až když cestu opustí 3 kola (u čtyřkolových strojů). Zúčastněné stroje tedy splňovaly podmínky soutěže a jejich provozovatelé nepodváděli. Všechna čest každému, jehož robot se dokázal dostat až do cíle.
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Robotem rovně 2017

Příspěvek od DavidO »

Jestli je zmiňované video toto:
,
tak pokud se nepletu, to ani není vítězná jízda ale druhá nejrychlejší. Nicméně tahle je pro mě zajímavější než ta nejrychlejší díky opakované ukázce zotavení z nepříjemných situací.
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Robotem rovně 2017

Příspěvek od DavidO »

AlesH píše: 16 kvě 2017, 14:41Finta je v tom, že podle pravidel této konkrétní soutěže (Robotem rovně) ...
Oni často pravidla nečtou pořádně ani soutěžící, takže není divu, že připodotýkatel mrmlá aniž by o tom pořádně něco věděl. Možná jsme mu to ale neměli prozrazovat, teď kromě odsouzení vítěze bude nejspíš ještě soplit na organizátory ï nás :lol:
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Pirx
Příspěvky: 181
Registrován: 24 úno 2013, 16:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Robotem rovně 2017

Příspěvek od Pirx »

AlesH píše: 16 kvě 2017, 14:41 Finta je v tom, že podle pravidel této konkrétní soutěže (Robotem rovně) není třeba se vyhýbat překážkám a vyjetí z cesty je započítáno až když cestu opustí 3 kola (u čtyřkolových strojů). Zúčastněné stroje tedy splňovaly podmínky soutěže a jejich provozovatelé nepodváděli. Všechna čest každému, jehož robot se dokázal dostat až do cíle.
Nedá mi to a přidám se:
  • Dokonce je povoleno zastavení robota bezpečnostním tlačítkem a jeho opětovné spuštění. Nezastavuje se pouze měření času trvání jízdy.
Pojďte si to příští rok na jubilejní 10. ročník zkusit!
Soldering fumes make you stronger!
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Robotem rovně 2017

Příspěvek od Dex »

Původně jsem taky nechtěl "krmit trolla", ale nedá mi to - my, co alespoň tušíme, co to obnáším, poznáme zajímavého robota na první pohled ;)
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Odpovědět