Istrobot 2017

Vladimir66
Příspěvky: 385
Registrován: 02 dub 2014, 15:30

Re: Istrobot 2017

Příspěvek od Vladimir66 »

ad. postrceni souperem.

tak to se nam velmi osvedcil kompas. (ktery jsem si nastavil podle polohy hriste)
pokud se robot umi srovnat na caru, tak uz vi, ze na sever = k domaci care a na jih znamena smerem do hriste.
a pokud jsem natocen na zapad/vychod tak to resi otocka o 90 stupnu.

zabavnost ketchupu je v tom, jak se roboti umi vyhnout souperi.
pokud alespon jeden robot tohle zvlada dobre, tak je to koukatelne.
jinak se oba roboti do sebe zaklesnou a je z toho sumo s napomenutim od rozhodciho..

uvidime za mesic pri cvicnych jizdach.

-V66
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Istrobot 2017

Příspěvek od DavidO »

Vladimir66 píše: 24 dub 2017, 18:07zabavnost ketchupu je v tom, jak se roboti umi vyhnout souperi.
pokud alespon jeden robot tohle zvlada dobre, tak je to koukatelne.
jinak se oba roboti do sebe zaklesnou a je z toho sumo s napomenutim od rozhodciho..
Můj byl jedinej, kterej to uměl. Jenže pak to stejně vypadalo tak, že já zastavil a než jsem stačil couvnout a jet jinam, ten blbec do mě na tarana najel a šoupnlul do pr... pryč. Nebo zacouval, to je jedno.
Letos to bylo tak, že pouze jeden robot se kvalifikoval podle pravidel, takže rozhodčí se rozhodli, že i ty bourače nechají jezdit dál abych tam nebyl sám. Rozumím tomu a asi bych v jejich kůži udělal to samý (ale říkám si, jestli jsem neměl odstoupit a dát tím ostatním aspoň ťafku, i když kdoví, jestli by jim to došlo)
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Istrobot 2017

Příspěvek od DavidO »

Jo ještě dodatek, pokud to čte někdo zainteresovaný: Na Robotickém dni tak benevolentní NEBUDEME.
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Odpovědět