Listopadové Malostranské Robodoupě...

daton
Příspěvky: 664
Registrován: 16 bře 2013, 16:12

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě...

Příspěvek od daton »

No já bych se ještě připojil i k Vladimírovi který by si přál tipy a triky pro doladování a odladování programů. To je také věčné téma které se ale nevyčerpá.
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě...

Příspěvek od DavidO »

daton píše:Před 8 lety když jsem do těchto protokolů byl položen jsem měl možnost vidět z části kreslený film asi 15min o vrstvách a putování paketů k uživatelům bylo to zábavné a navíc hodně poučné bohužel už ho asi nenajdu neviděl jsi ho náhodou také? T by ti přednášku značně zjednodušilo.
Tenhle mám dobře uschovaný. Je to samozřejmě zjednodušená a postarší tematika, ale jistě ho můžeme na Robodoupěti pustit...
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
daton
Příspěvky: 664
Registrován: 16 bře 2013, 16:12

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě...

Příspěvek od daton »

Tak to je super ten filmek mi docela pomohl s pochopení těch procesů. JInak podle mne není chybou zařadit přednášky pro zdokonalení v programování i kdyby se měly opakovat je to totiž neustále se opakující problémové tema. Mě slíbil malou přednášku o hodinách do arduina Fulda tak snad to dodrží :D
feruna
Příspěvky: 18
Registrován: 17 dub 2013, 02:30

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě...

Příspěvek od feruna »

Jen houšť a větší kapky. A čím víc kapek tvých znalostí tím lépe. F.
kolbaba71
Příspěvky: 466
Registrován: 12 říj 2013, 17:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě...

Příspěvek od kolbaba71 »

V 16 hodin jsem se rozhodoval, zda mám ještě smysl vyrazit na robodoupě. Vzhledem k tomu, že mě to časově vycházelo, že bych dorazil zhruba v 16:30, tak jsem měl za to, že ne. Ale jak se ukázalo, akce se trochu protáhla, takže mělo smysl ještě zajet. Jenže neměl jsem možnost, jak to zjistit.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě...

Příspěvek od Dex »

A co mám říkat já? Nejzajímavějšího robota vytáhli z kumbálu až když jsem se rozhodl vyrazit na ByteFest :D

To je holt něco, s čím se člověk musí v životě smířit ;)
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě...

Příspěvek od jrt »

kolbaba71 píše:Jenže neměl jsem možnost, jak to zjistit.
Pro tebe i všechny ostatní: mobilní telefon Hobbyrobotu je 728 409 801 a mám ho vždycky sebou.
Dex píše:A co mám říkat já? Nejzajímavějšího robota vytáhli z kumbálu až když jsem se rozhodl vyrazit na ByteFest
Kdože to loď opouští vždy první? Tak se nediv!
jrt
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě...

Příspěvek od jrt »

UP!
jrt
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě...

Příspěvek od jrt »

Aktuální program Malostranského Robodoupěte naleznete v prvním příspěvku tohoto tématu.
jrt
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě...

Příspěvek od jrt »

Neračte zapomenout - Robodoupě bude už tuto sobotu!
jrt
Odpovědět