Listopadové Malostranské Robodoupě...

Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě...

Příspěvek od jrt »

koudis píše:...chysta se vecer robopivo?
Chystá - U Glabiců je rezervováno 10 míst. Kdo zaváhá nepije! :D
jrt
daton
Příspěvky: 664
Registrován: 16 bře 2013, 16:12

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě...

Příspěvek od daton »

Tak listopadové robodoupě skončilo a nezbývá než zatlačit slzu a ohlédnout se...
Bylo super. Přednášky byly z velké části v režii Davida za což mu (a ted mluvím doufám za všechny) děkujeme, výborně Davide.
Ten filmek o webu pokud by někdo chtěl je zde sice anglicky ale všichni jistě porozumí a je ve vyšší kvalitě (HD) alespoň to píšou :D
https://www.youtube.com/watch?v=PBWhzz_Gn10
Předvedení robotického pavouka tvůrců z ČVUT bylo pro mnohé jistě hodně inspirující. Nákladnost a složitost problematiky takto vytvořeného robota ale bude pro mno zřejmě limitujícím faktorem ... bohužel ... ale kola jsou lacinější :D
Super i když pro mne krátké bylo i popovídání Fuldy o časování. Klidně bych u toho strávil i více času ale právě toho bylo málo a on se k alespoň k mé lítosti nedostavil na druhou část akce večer a tak zůstalo ještě několik otázek nezodpovězených ale tak snad příště...
Jinak kdo jste si nevšiml tak Vláďa ukazoval na závěr super nápad s otočným kolečkem pro robota z ložisek kopírek. Šlo o velké ložisko válce do kterého bylo šikovně umístěné o 90°otočené ložisko vlastního kolečka tak že to se mohlo otáčet v horizontální rovině naprosto volně i při zatížení, dobrý nápad.

No a večer se alespoň po dobu mé přítomnosti u Glaubiců zábava rozběhla velmi dobře, bohužel jsem musel na vlak a tak jsem všem zůstávajícím jen záviděl ... tak asi tolik ode mne.
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě...

Příspěvek od jrt »

Při odchodu z osvěžovny U Glaubiců zbylo na stole pouzdro s brýlemi.
br1.jpg
br2.jpg
Mám ho v Hobbyrobotu, tak si je majitel může vyzvednout, pokud není z Prahy, tak mu je pošlu.
jrt
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Listopadové Malostranské Robodoupě...

Příspěvek od Dex »

To musela být pořádná párty, když někdo odešel "polo-slepý" a vůbec mu to nevadilo :lol:
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Odpovědět