Robotický den 2016

Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Robotický den 2016

Příspěvek od jrt »

Robotický den 2016 je za námi a musím říct, že ačkoli většinou nic mi nejde pod fousy a věčně něco kritizuju, tak letos se tedy soutěže opravdu vyvedly. Skvělá atmosféra a ještě skvělejší organizace.
Díky, Davide!
jrt
Vladimir66
Příspěvky: 385
Registrován: 02 dub 2014, 15:30

Re: Robotický den 2016

Příspěvek od Vladimir66 »

Za tym Recyklon dekuji vsem organizatorum, kteri se zaslouzili o prfektni prubeh celeho Robotickeho dne.
Zvlaste jsem ocenil citlivy pristup rozhodcich, kteri nas "nesikanovali" :) , kdyz robot nebyl pripraven a proste jeli dalsi tymy v poradi.
I mezi soutezicimi panovala fair-play atmosfera a nikdo netrval na "opakovani ceremonialu".
Tak opet na videnou pri nekterych dalsich robotickych klani.

Diky Davide,

P.S. a ted se konecne vyspim a pujdu spat pred pulnoci...
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1364
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Robotický den 2016

Příspěvek od fulda »

Dneska jsem si cestou do práce přečetl v novinách Metro krátkou zprávu z robotického dne.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
AlesH
Příspěvky: 323
Registrován: 25 úno 2013, 09:18

Re: Robotický den 2016

Příspěvek od AlesH »

Dal jsem na youtube svůj krátký sestřih z Robotického dne 2016 v Praze - https://youtu.be/tplmiFfJ7FY
daton
Příspěvky: 664
Registrován: 16 bře 2013, 16:12

Re: Robotický den 2016

Příspěvek od daton »

Moc pěkný sestřih videi Aleši super.
daton
Příspěvky: 664
Registrován: 16 bře 2013, 16:12

Re: Robotický den 2016

Příspěvek od daton »

Ještě bych se rád vrátil k robotickému dni. Chtěl bych poprosit některého z pořadatelů případně přímo Aleše, zda by se dala sestavit statistika kolik bylo zastoupeno platforem, v jakém poměru, kolik stavebnic oproti vlastním konstrukcím a tabulku pořadí družstev v jednotlivých disciplínách.
Předpokládám že by to zajímalo i jiné návštěvníky fóra. Díky.
DavidO
Příspěvky: 1136
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Robotický den 2016

Příspěvek od DavidO »

Na našem webu jsou výsledky (souhrnné a na proklik podrobné).
Taky tam je seznam robotů, ale detailnější jsou tam informace v podstatě jen o Free Style, kde to bylo povinné.
Další info o platformách a tak snad leda z fotek...
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
daton
Příspěvky: 664
Registrován: 16 bře 2013, 16:12

Re: Robotický den 2016

Příspěvek od daton »

Díky Davide tohle jsem hledal. Volný styl super, ale méně info o ostatních robotech , možná by příště mohly účastníci dovézt vyplněný dotazník s fotkou a info o robotovi na USB disku, to by vám ulehčilo práci a přidalo informaci.
Vladimir66
Příspěvky: 385
Registrován: 02 dub 2014, 15:30

Robotický den 2016 - Recykloni videa

Příspěvek od Vladimir66 »

zde jse ke stahnuti 6 videi, ktere jsem jsem bez uprav zabalil do zipu cca 1GB. (.MOV)
je to 6 jizd z Ketchup Housu, ktere jsem nasnimal do mobilu behem nasich souteznich jizd.

https://www.ulozto.cz/!farbv5YMs/roboti ... -videa-zip

Recykloni
Odpovědět