Pražský Arduino Day 2016

Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1373
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Pražský Arduino Day 2016

Příspěvek od fulda »

Já se poznám snadno, jsem na zadní straně foťáku
Dexe jsem fotil s jeho "autíčkem", asi neprošel ve slosování na web.
Spíš mne mrzí, že neumím přiřadit mail a telefonní číslo k těm svačícím děvčatům.

Ale můžeme to brát jako podmět pro další setkání - můžeme si nechat udělat odznáčkové "placky" se jménem a "přezdívkou". Na vláčková setkání takové máme.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1528
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Pražský Arduino Day 2016

Příspěvek od Dex »

Placky udělat můžeme, ale stejně jako se málokdo něčím pochlubí, tak mám takové tušení, že i přezdívka bude zařazena do kategorie "TAJNÉ" :)
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1373
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Pražský Arduino Day 2016

Příspěvek od fulda »

OK, pokud se pojme utajení tak, že se vytiskne fontem velikosti 10 namísto defaultního 12 bold, tak je to celkem v pohodě.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1528
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Pražský Arduino Day 2016

Příspěvek od Dex »

Já jen že jsme to kdysi zkoušeli a jedinej kdo měl nakonec placku jsem byl já a Jirka :lol:

Určitě bych se tomu ale nebránil, třeba to teď bude fungovat lépe ;)
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Pražský Arduino Day 2016

Příspěvek od jrt »

fulda píše:Dexe jsem fotil s jeho "autíčkem", asi neprošel ve slosování na web.
Není všem dnům konec.
fulda píše:Spíš mne mrzí, že neumím přiřadit mail a telefonní číslo k těm svačícím děvčatům.
Pokud uděláš v prodejně Rasel nákup nejméně za 100.000 Kč, tak prý ty maily a čísla dostaneš jako pozornost :D
fulda píše:Ale můžeme to brát jako podnět pro další setkání - můžeme si nechat udělat odznáčkové "placky" se jménem a "přezdívkou".
Už to dlouho plánuju, ale nikdy nevyšel čas to realizovat. Snad se to někdy příště povede.
fulda píše:Na vláčková setkání takové máme.
Pošli vzor pro inspiraci - stačí fotka.
jrt
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Pražský Arduino Day 2016

Příspěvek od jrt »

daton píše:Pěkné obrázky ale je jich málo...
Fotografovala spousta lidí, ale fotky mi poslal jen Fulda :evil:
daton píše:... a nějak si neumím přiřadit zkratky v tomto foru k lidem, třeba ten fotograf s oranžovým tričkem to byl Dex?
Bohužel existuje něco jako "ochrana osobních údajů", takže bez souhlasu zobrazeného nemohu uvést jeho přezdívku, natož pak jméno... :roll:
jrt
daton
Příspěvky: 664
Registrován: 16 bře 2013, 16:12

Re: Pražský Arduino Day 2016

Příspěvek od daton »

OK tomu rozumím utajení musí být, ale myslím že spousta z vás se rozhodně utajovat nemusí víte toho tolik, že by naopak bylo fajn se prezentovat, abychom mi neznali, když už si neumíme představit kdo co chceme napsat, si představili alespoň tvář toho co to dovede a pak ji s dotazem otravovali co že nám tam nejde :lol: .
Ted mne ale napadá že by jste dostávali spoustu dotazů :D

Jinak ale souhlasím s Fuldou, i pro mne je utajení představované zápisem fontem 10 a méně, těžko překonatelné
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1528
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Pražský Arduino Day 2016

Příspěvek od Dex »

Však já se tajit nepotřebuju, ale můj ksich je dostatečně profláklý, takže cedulka mne nenapadla ;)

Ten uprostřed jsem já http://robodoupe.cz/wp-content/uploads/ ... RD_021.jpg
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Pražský Arduino Day 2016

Příspěvek od jrt »

... spousta z vás se rozhodně utajovat nemusí víte toho tolik...
Ti, kteří na Robodoupatech přednáší, se vždycky představují, takže tam je propojení "ksichtu" a jména jasné. No a u těch dalších je potřeba se nestydět a zeptat se: "Hele, kterej ty jseš?" :D

Zkusíme systém jmenovek, na které si každý napíše to, co bude osobně považovat za vhodné. I když jako bych to už teď slyšel: "Co tam mám napsat?", "Já nemám tužku...", "Když já píšu tak nečitelně...", "Nemám brejle..." :D
jrt
daton
Příspěvky: 664
Registrován: 16 bře 2013, 16:12

Re: Pražský Arduino Day 2016

Příspěvek od daton »

Jo to chápu, je fakt že já budu asi bohužel jen málo častý návštěvník setkání, brání mi v tom nadcházející práce na domě a vzdálenost - z Opatovic nad Labem to není zrovna za rohem.... ale až to půjde tak určitě přijedu.
Odpovědět