Pražský Arduino Day 2016

freemanfm

Re: Pražský Arduino Day 2016

Příspěvek od freemanfm »

Je potřeba se nějak přihlašovat nebo bude celá akce otevřená bez omezení?
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Pražský Arduino Day 2016

Příspěvek od jrt »

Přístupné bez omezení a zdarma ;)
jrt
DavidO
Příspěvky: 1136
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Pražský Arduino Day 2016

Příspěvek od DavidO »

jrt píše:Přístupné bez omezení a zdarma ;)
Omezení na počet účastníků bude pouze u workshopů (přihlášení viz hlavní článek). Také je již zveřejněný časový rozvrh (tamtéž).
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
JiT
Příspěvky: 48
Registrován: 29 bře 2016, 08:52
Bydliště: Kladno (to u Prahy)

Re: Pražský Arduino Day 2016

Příspěvek od JiT »

Řeším problém.
Chci se přihlásit na ESP8266 workshop, ale dosud nemám patřičné železo.
Takže jen na kukačku a poslech.
Poraďte prosím.
DavidO
Příspěvky: 1136
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Pražský Arduino Day 2016

Příspěvek od DavidO »

Stačí vlastní notebook s nainstalovaným Arduino IDE a podporou pro ESP8266 (odkaz je v přihlašovacím formuláři). ESP8266 nepotřebujete, vývojové desky s nimi účastníkům zapůjčíme.
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
JiT
Příspěvky: 48
Registrován: 29 bře 2016, 08:52
Bydliště: Kladno (to u Prahy)

Re: Pražský Arduino Day 2016

Příspěvek od JiT »

Ahoj,
zrušte prosím moji registraci na workshop ESP8266. Probudil jsem se nemocen.
Tak ať zbytečně neblokuju místo.

Dík,

Jiří Tušla
daton
Příspěvky: 664
Registrován: 16 bře 2013, 16:12

Re: Pražský Arduino Day 2016

Příspěvek od daton »

Zdravím
Tak shrnutí akce Arduino day - velice vydařená akce, prezentace alespoň ty které jsem viděl mne velice nadchly. Ten odborník co tam prezentoval o modelech arduino to měl skutečně v malíku a velmi dobře popisoval jednotlivé desky. Možná bylo škoda že se nedostalo na jednotlivé desky ještě většího času možná by stálo za to vzít pouze pár více známých modelů a říci o nich ještě něco více například mne překvapilo že to dělá i intel a rád bych se o tom dozvěděl více. I další přednášky byly zajímavé vyzdvihl bych ještě pana Černého o neopixel.
Dále pro ty co tam nebyly měly pánové týmu MacGyver ze silicon hill velmi pěknou přednášku i workshop o modulu esp8266. Měl jsem možnost se i když jen na pozorování se tohoto workshopu zůčastnit a byl naprosto super.
Celkově akce na jedničku.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1523
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Pražský Arduino Day 2016

Příspěvek od Dex »

Já se také připojím s postřehy - byla to opět fajn akce. Digitálně řízené vláčky mají k robotice či automatizaci opravdu hodně blízko a zvukové efekty navázané např. na zpomalování lokomotivy - WOW :D

Co mne ale trochu zklamalo, že málokdo s sebou něco přinesl. Čest vyjímkám i když šlo o "známé firmy" ;) (a Nintendo Nunchuk už mám objednaný :)).
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
daton
Příspěvky: 664
Registrován: 16 bře 2013, 16:12

Re: Pražský Arduino Day 2016

Příspěvek od daton »

Pěkné obrázky ale je jich málo a nějak si neumím přiřadit zkratky v tomto foru k lidem, třeba ten fotograf s oranžovým tričkem to byl Dex?
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1523
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Pražský Arduino Day 2016

Příspěvek od Dex »

To jsem nebyl já, ale byl jsem tam ;)
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Odpovědět