Seznam RoboAkcí 2014

hubacekp
Příspěvky: 259
Registrován: 24 úno 2013, 13:40

Re: Seznam RoboAkcí 2014

Příspěvek od hubacekp »

Stačilo, abych se podíval na google. Je to tam.
Držím pěsti ať se vše povede.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1533
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Seznam RoboAkcí 2014

Příspěvek od Dex »

Pěsti možno povolit, dílo je (skoro) hotovo ;)

Koukněte na http://robodoupe.cz kde vpravo uvidíte malý kalendář. Schválně si na nějaký zvýrazněný den ukažte myší.

Dále v menu vpravo úplně nahoře je odkaz http://robodoupe.cz/roboakce/. Na stránce je velký kalendář. Opět je vhodné ukázat myší ;)

Pod tímto velkým kalendářem je k dispozici sada odkazů pro fajnšmekry :) Klidně si můžete tento kalendář přidat třeba do Thunderbirda (vyzkoušeno; jsou potřeba rozšíření Lightning a Provider for Google Calendar).

Ještě budu trochu ladit vzhled, ale funkčně už je to myslím OK.

Přidal jsem všechny akce z tohoto vlákna, kromě Robotického dne, kde není k dispozici datum, takže to nemám jak zadat.

A teď to nejdůležitější aby to k něčemu bylo. Když se dozvíte o nějaké akci a přitom nebude v kalendáři dejte mi prosím vědět!
Nemusí jít vyloženě jen o robotické soutěže ale o vše co s tím více či méně souvisí. Cenzuru si provedu sám :D

Ještě maličkost. Pokud chcete na něco upozornit třeba prostřednictvím Roboskopu (Twitter) opět stačí napsat. Je to snadné ale stává se to zřídka.
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
AlesH
Příspěvky: 323
Registrován: 25 úno 2013, 09:18

Re: Seznam RoboAkcí 2014

Příspěvek od AlesH »

Uff, ten google kalendář vypadá efektně a vychytaně, ale pro takto malý počet akcí mi současný vzhled nepřipadá optimální.

Jak si zobrazím všechny zadané letošní akce najednou? To je totiž to hlavní, co mne ve skutečnosti zajímá.

Možná ale jen neumím s tím kalendářem pracovat. Proto prosím o radu.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1533
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Seznam RoboAkcí 2014

Příspěvek od Dex »

Jedna z cest je využít odkaz HTML pod velkým kalendářem a pak kliknout na záložku Agenda vpravo nahoře.
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
hubacekp
Příspěvky: 259
Registrován: 24 úno 2013, 13:40

Re: Seznam RoboAkcí 2014

Příspěvek od hubacekp »

Funguje a dokonce si to můžu z Agendy kalendáře i zkopírovat do svého kalendáře !
Tak tomu říkám servis. Výborná práce.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1533
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Seznam RoboAkcí 2014

Příspěvek od Dex »

Poděkování patří Googlu, já to jenom použil ;)
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Odpovědět