Připravujeme Sraz RoboDoupěte 7.12. - máte nějaká přání?

Přijdete se 7.12. podívat na Sraz RoboDoupěte?

Ano
7
47%
Spíše ano
0
Žádná hlasování
Spíše ne
3
20%
Ne
1
7%
Až jestli mi to dovolí rodiče/žena/děti :-)
4
27%
 
Celkem hlasů: 15

Uživatelský avatar
adamh
Příspěvky: 62
Registrován: 24 úno 2013, 23:10
Bydliště: Opava / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Připravujeme Sraz RoboDoupěte 7.12. - máte nějaká přání?

Příspěvek od adamh »

Porty píše:Dobrý den. Já bych si rád poslechl přednášku o strategiích programování line followerů
Dobre rano, neni uz program zaplneny? Je-li zajem, radi na prosincovem srazu neco o strategiich programovani linefolloweru povime.
“We’re all pathetic and creepy and can’t get girls. That’s why we fight robots.” –Kripke (TBBT)
Osobní web: adamh.cz
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Připravujeme Sraz RoboDoupěte 7.12. - máte nějaká přání?

Příspěvek od Dex »

Program je dostatečně flexibilní :) Určitě to není tak, že bychom měli plán sestavený na minuty přesně.

Povídání uvítáme. Rozsah je na Vás tedy pokud to nebude dvouhodinová záležitost to už by se "nevlezlo" ;) K dispozici bude i projektor takže je možné i něco promítnout.
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
roupiik

Re: Připravujeme Sraz RoboDoupěte 7.12. - máte nějaká přání?

Příspěvek od roupiik »

A město konání Praha? Já jen, že zrovna tuto sobotu budu PO firemním večírku, takže bych se přikutálel něco si poslechnout. Moc rád bych došel :)
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Připravujeme Sraz RoboDoupěte 7.12. - máte nějaká přání?

Příspěvek od Dex »

Místo konání je Praha viz. http://node5.cz/
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
kolbaba71
Příspěvky: 466
Registrován: 12 říj 2013, 17:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Připravujeme Sraz RoboDoupěte 7.12. - máte nějaká přání?

Příspěvek od kolbaba71 »

Já se budu moct maximálně přijít jen podívat - nic nemám a to co hodlám páchat se robotiky dotýká jen okrajově.

Edit: Očekával jsem nějakou reakci, zda můžu se přijít jen podívat, ale když se tu nic neobjevilo, tak si udělám v sobotu jiný program.
Liter

Re: Připravujeme Sraz RoboDoupěte 7.12. - máte nějaká přání?

Příspěvek od Liter »

je dost zajimave, jaky jsou datumy u prispevku:-)
Ja opet dorazim se synkem a jeho Lego vytvorem (jestli se neprihlasil, tak rad bych prihlasil Jíchao).
Urcite si radi poslechnem prednasku o sledovaci cary.

Jinak jsem do jeho stroje nahral ruzne druhy programu, bohuzel vubec nestiham a tak jsou vsechny zcela neodladene.
Presto muzeme asi ukazat program pro 1 az 3 cidla s ruznou urovni slozitosti a logiky (ten nejslozitejsi je pro 1 cidlo a jsem v nem upne ztraceny).

Samozrejme, kdo si bude chtit neco vyzkouset, by to slo. vezmem i nejaky jiny senzory (ultrazvukovy, dotykovy, zvukovy).
Uživatelský avatar
adamh
Příspěvky: 62
Registrován: 24 úno 2013, 23:10
Bydliště: Opava / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Připravujeme Sraz RoboDoupěte 7.12. - máte nějaká přání?

Příspěvek od adamh »

Neodhadl jsem školní projekty a povídání o sledování čáry zítra bohužel nestihnu, přijdu jen na chvíli.

Mrzí mě to a omlouvám se. Hlavní, naplánovaný program bude určitě mnohem lepší.
“We’re all pathetic and creepy and can’t get girls. That’s why we fight robots.” –Kripke (TBBT)
Osobní web: adamh.cz
kolbaba71
Příspěvky: 466
Registrován: 12 říj 2013, 17:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Připravujeme Sraz RoboDoupěte 7.12. - máte nějaká přání?

Příspěvek od kolbaba71 »

Kdybych věděl, že můžu přijít, tak bych se stavil. Ale to jsem nevěděl.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Připravujeme Sraz RoboDoupěte 7.12. - máte nějaká přání?

Příspěvek od Dex »

kolbaba71 píše:Kdybych věděl, že můžu přijít, tak bych se stavil. Ale to jsem nevěděl.
Možná to pro Vás bude překvapení ale všechny naše akce jsou veřejné a bylo to tak vždy.

Když si chceme zajít jen tak soukromě na pivo tak to nevyhlašujeme na fóru kam má přístup každý to je snad jasné :)

Pár z fotek z akce už je na https://twitter.com/RoboDoupe
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
kolbaba71
Příspěvky: 466
Registrován: 12 říj 2013, 17:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Připravujeme Sraz RoboDoupěte 7.12. - máte nějaká přání?

Příspěvek od kolbaba71 »

Když si chceme zajít jen tak soukromě na pivo tak to nevyhlašujeme na fóru kam má přístup každý to je snad jasné :)

To jsem si kdysi myslel také. To že je vyhlášená akce veřejně na fóru/webu a je viditelná i pro neregistrovaný lidi, nemusí být (jak jsem se už několikrát nechtěně přesvědčil) automaticky volně přístupná i když nikde není slovo o tom, že je jen pro "zvaný". Proto se radši před první návštěvou se radši ptám, než zjistím, jaký poměry na daným webu/fóru panujou. A když nemám jistotu, že akce je opravdu veřejná či že tam můžu zajít, tak tam radši nechodím. Tak někdy příště.
Odpovědět