Robodoupě 2.0

Odpovědět
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Robodoupě 2.0

Příspěvek od DavidO »

Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
martin27
Příspěvky: 4
Registrován: 21 dub 2019, 13:14

Re: Robodoupě 2.0

Příspěvek od martin27 »

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli to zítřejší Robodoupě teda platí? Bylo psáno, že je jen omezený počet míst, ale po registraci mi nepřišlo žádné oznámení, jestli můžu nebo nemůžu přijít. Ještě jsem na žádné téhle akci nebyl, tak nevím jak to chodí...
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Robodoupě 2.0

Příspěvek od jrt »

Přihlášený jsi, proč ti nepřišlo potvrzení nevím, ale zjistím.
Doufám, že se ti bude Robodoupě 2.0 líbit.
jrt
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Robodoupě 2.0

Příspěvek od DavidO »

Po vyplnění formuláře se ti zobrazilo potvrzení o registraci (kdyby to bylo přes limit, tak by to hned při otevření formuláře řeklo že už je plno a přihlásit by se nešlo).
Nicméně explicitně potvrzuju, že a) Robodoupě se koná, b) martin27 je přihlášený na všechny 3 přednášky. A dodávám c) ještě pár lidí se vejde, takže kdyby měl někdo ještě nepřihlášený zájem, přihlaste se.
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Robodoupě 2.0

Příspěvek od DavidO »

jrt píše: 04 zář 2020, 10:12 proč ti nepřišlo potvrzení nevím
Já bych věděl - neposílá se :-) (protože se na té stránce hned zobrazilo)
Ale aby i další lidi netápali, tak radši rozešlu připomenutí mailem.
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Robodoupě 2.0

Příspěvek od jrt »

jrt
Odpovědět