Pomoc s formulařem

V lampárně možno podat stížnost na jiného člověka, na firmu, na úřad, na politickou stranu, na sousedovo zvíře, na milence své ženy, na vlastní ženu, na cizí ženu, na počasí, na vládu, na daně, na Láďu, na admina a na fůru jiných věcí.

Lampárnu též možno využít k pokládání dotazů filosofických, metafyzických, alchymistických, astrologických či běžnému zařazení se vyhýbajících.
daton
Příspěvky: 664
Registrován: 16 bře 2013, 16:12

Pomoc s formulařem

Příspěvek od daton »

Ahoj
potřeboval bych poradit co vyplnit v následujícím formuláři. Pokouším se zprovoznit stanici na počasí s esp 8266 dle tohoto návodu
http://www.instructables.com/id/ESP8266-Weather-Widget/
Je třeba se přihlásit na serveru wundergroud což je zadarmo a udajně zadarmo je i ten klíč pro příhlášení o aktualizace ale předtím je třeba vyplnit ten formulář. Nevím co mám uvést jako stránku na project website . Dokážete mi někdo poradit jak to správně vyplnit díky
Přílohy
wind2.png
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Pomoc s formulařem

Příspěvek od DavidO »

Zřejmě předpokládají, že jejich API budou používat tvůrci webových aplikací, kde by to URL bylo asi odkaz na tu aplikaci. Tak bych tam napsal URL stránky, kam si píšeš zkušenosti ze stavby tohohle svého projektu (jistě si ji píšeš, že? ;) )
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
daton
Příspěvky: 664
Registrován: 16 bře 2013, 16:12

Re: Pomoc s formulařem

Příspěvek od daton »

No jasně napíši je sem tedy robodoupe.cz třeba se někdo bude v USA divit :D (tedy pokud to adminovi nebude vadit)
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Pomoc s formulařem

Příspěvek od DavidO »

Tak já teda admin nejsem, ale myslím si, že když nejdřív napíšeš článek o tom co to vyrábíš a pak jeho URL použiješ na tu registraci, že jednak admini ocení ten článek, a navíc to bude přesně to, co ty americký rosničky myslely.
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
daton
Příspěvky: 664
Registrován: 16 bře 2013, 16:12

Re: Pomoc s formulařem

Příspěvek od daton »

No popravdě jsi větší optimista než ja, zkušenosti ze stavby jsou ok, ale psat o stavbě před dokončením a tedy i zkušenosti se stavbou mi trochu připomíná Teslu s modelem x3, taky ho netestovaly. Asi pořadí trochu popřeházím :D
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Pomoc s formulařem

Příspěvek od DavidO »

No klasika, ne? Udělej to na pokračování, nejdřív napiš, co by to mělo nakonec být, pak doplň jak postupuješ s hardware, pak doplň psaní software a že je potřeba se zaregistrovat, pak se na delší čas odmlčíš a pak napíšeš, že až budeš mít někdy čas, že to doděláš.
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Pomoc s formulařem

Příspěvek od Dex »

Náhodou průběžné články máme moc rádi, jen ať je vidět, jak to postupně roste ;)
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
daton
Příspěvky: 664
Registrován: 16 bře 2013, 16:12

Re: Pomoc s formulařem

Příspěvek od daton »

Tak nevím ale slepit dva moduly do sebe je záležitost pár minut. Co by jsi o tom chtěl kromě klasických blábolů které snad ani nikoho z přistupujících na tento web nebude zajímat. Navíc je tu problém s tím že není jasné zda ten web bude mít dost relevantní info o počasí v okolí Hradce Králové je to nějaký američan a stále mi vnucuje polohu Prahy Žižkova i když už jsem mu lokalizaci zadal tedy jde spíš o pokus který může a nemusí vyjít. Proto to chci nejprve zbastlit na desce a dle vysledků pak možná něco publikovat. Jestli se mi podaří zvládnout konfiguraci softu.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Pomoc s formulařem

Příspěvek od Dex »

Mno to já psal třeba i o jednom modulu, který jsem připojil na napájení ;) Ovšem je to čistě dobrovolné, to je jasné.
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
daton
Příspěvky: 664
Registrován: 16 bře 2013, 16:12

Re: Pomoc s formulařem

Příspěvek od daton »

No jo Davide jenže ty jsi vysokoškolský profesor a DEX je asi taky v podobném ústavu, a tedy jste zvyklí na vysvětlování celkem jasných věcí vědecky, což se mi vždy velmi líbilo.Vždy jsem velmi obdivoval pana profesora z fyziky u nás na peďáku v Hradci, který zcela jasnými a jednoduchými příklady postupně došel, až ke vzorcům gravitačních působení těles, jindy zase k výpočtům sil v jádře atomu a vše bylo nativní a v daném okamžiku nad míru jasné. Vždy jsem toužil být jako on s takovou lehkostí a jednoznačností dávat vzorce z hlavy ... úžasné a nejlepší na tom bylo že dokázal reagovat i na naše všetečné a mnohdy naprosto nečekané otázky. A tam jsem si uvědomil jak moc málo toho znám a tedy že je asi lepší, když pracuji tam kde pracuji :D
Tím jsem chtěl říci , že to co zvládnete vy, zvládne jen málo kdo a tedy se necítím jako dostatečně erudovaný na seriál článků, co zde popisuješ. Avšak pokud se to podaří zprovoznit slibuji že něco napíši.

PS ...snad...
Odpovědět